Як готуватися до страхової дуй після отримання заарештували за водіння в нетверезому вигляді

Не втрачайте надії, ситуація не так складно, оскільки вони просто не звучало. Мало чим відрізняючись від традиційного страхування автомобіля зазвичай є деякі речі, які ви можете зробити, щоб отримати дешевший премії, або просто знайти покриття взагалі. Тримати дуже високу франшизу.

Якщо вам пощастило створити ваші франшизи рівень дуже високий, скажімо, $ 1000, яка буде мати на увазі у випадку аварії автомобіля і ті, страхова компанія несе відповідальність, щоб погасити вимоги (зазвичай означає Ти винен конкретної автомобільної аварії) ви б тоді платити перші $ 1000 з цього твердження.

Сервіс-провайдери роблять це так, що ви могли б навряд чи подати на позов, тому що ви несете відповідальність за $ 1000, що страхового відшкодування. Ви б ніколи не ніколи б повідомити в страхову компанію на менше або навіть трохи більше, ніж ті суми страхової франшизи в результаті досить хороший шанс, що ваші майбутні виплати буде збільшуватися.

Якщо Ви безпечний водій, за винятком, що незначні аварії автомобіля дуй, то ви, можливо, не будуть подавати в страхову компанію і може зберігати свої заощадження вартості ви нагороджені нести дуже високу франшизу.

Якщо у вас є страховий претензії, ви платите тільки страхової суми франшизи, якщо страховий охоплення платить виплаті страхового відшкодування. Отже, дві речі повинні відбутися тут перед вами, швидше за все, відповідальність за $ 1000. Ви повинні мати дорожньо-транспортних пригод, а також подати страхового відшкодування, і ви повинні бути винен, і ваша страхова платить претензії.

Різні інші вирахування

Змішайте трохи інші політики, такі як оголошення будинку або індивідуального страхування. Більшість носіїв запропонує якийсь зниження цін для об’єднання інших політик, звернуться з відповідним проханням.

Ви відставних військових чи активних

Ви в даний час пенсіонер, або, можливо, у віці старше 55

Чи є ви членом кредитної спілки або іншого братської організації

Ви студент з високою ГПД

* Може бути, ви зробили ніяких оборонних курсів водіння останнім часом

* Ваш автомобіль є доступні функції безпеки, такі як подушки безпеки від бокового удару

Ви в даний час керування автомобілем, яка дорога в обслуговуванні, як спорт або високі авто кінця

* Як ваш кредитний рейтинг – кредитний рейтинг знизився може легко вплинути на ваші премії

Живете ви в дуже високий рівень злочинності або, можливо, висока щільність населення регіону? Життя в НЕ-міських районах дешевше застрахувати тому думати про це, перш ніж рухатися.

Просто тому, що у вас є Дуй або інша пляма на вашій історії водіння не обов’язково означає, що це кінець подорожі для вас особисто, хоча це могло бути більше витрат для вас у короткостроковій перспективі.

Не беруть не в якості відповіді, не говорити з агентами, нехай вони знають свою історію і нехай вони знають, ви готові торгуватися і працювати з ними, щоб отримати це питання позаду вас. Можливо, вам доведеться покласти в Інтер запуск управління замком, який не дозволить пуску двигуна, коли у вас алкоголю на дихання.