Як втратити гроші на фондовому ринку

Для новачка інвесторів, фондовий ринок може бути винятково небезпечним місцем. У той час як довгострокові вигоди інвестування може бути дуже високою, купуючи акції без робити домашнє завдання в надії, ви будете робити швидку віддачу залишать Вас розчарованими, а іноді і зі своєї кишені. Є багато журналів і сайтів, що там вкажуть прибутку “мертві CERT» і запропонував зробити гроші торгової акції чиї справи, але мало, що вкаже на основні пастки багатьох новачків. Якщо ви шукаєте, щоб інвестувати, але не обізнані про ризики, що фондовий ринок подарують вам, а потім взяти для читання цієї статті, щоб побачити найпростіших способів втратити гроші на фондовому ринку.

торговельні для короткострокового посилення

Стати трейдером день і робити спекулятивних угод на вартість акцій ефективно азартні ігри, і дійсно тільки вигідно для вашого брокера. Кожен раз, коли ви робите торгівлі, ви будете платити брокерові плату, яка означає, що ви повинні будете внести певну суму назад перед беззбитковості. Але, не торгуються щодня, ви будете вирізати цю плату, втрачають елемент спекулятивних ризиків і взагалі бути в кращій замість нього, щоб зробити ще більше прибутку в довгостроковій перспективі.

наступних ринках бика

При інвестуванні, ви почуєте ведмедя і бика ринках. Перше відноситься до ринку, де торгові низький, тому що люди з обережністю ставляться до цін, в той час як останній відноситься до ринку, де торгівля є високим і ціни починають рости. Найбільш яскравим прикладом бичачому ринку останнім часом знаходиться в товари, і багато FTSE 100 котируються акцій гірничо зарядки до більше 50% в дванадцять місяців. Це легко визначити найефективніші акції, але це не завжди легко покласти ваші гроші в потрібний час. Занадто багато інвесторів новобранець см. ця частка зросла, а потім покласти їх у нього гроші на тому, що вона буде рости вище. Деякі люди ставляться до цього як “бик дурниць ринку», тому що, якщо акції зросла до дуже дорогих рівнях, чому вона повинна продовжувати рости вище? Там завжди стеля цін на акції. Слідуючи ринках бик, ви, ймовірно, купити акції за сильно завищеними цінами, а потім страждати, якщо на ринку видихається. Сировинним бумом у Великобританії зробила саме, що, втративши 50% від значення, яке він записав на свій рахунок у минулому році. Якщо ви пішли в в самому розпалі, ви б тепер буде набагато гірше.

Інвестиції тільки в одній компанії

Ще один тільки для гравців, щоб покласти всі яйця в одну корзину, і спекулювати на ціні швидко зростає, що призводить до потенційно масивна прибуток. На даний момент, багато людей роблять це на ультра летючих акцій банку. Проблема в тому, що в той час це можливо для зростання цін, ти ніколи не зможе до часу своє право торгівлі і витягнути всі свої гроші не вдома? З такого роду спекуляції, ви втратите, якщо ви продаєте і цін, або якщо ви купуєте і ціна падає, так що це неймовірно ризиковано. Замість того, щоб робити вибір на користь такої волатильності, який, ймовірно, закінчиться з вами не в змозі спати вночі і робить каталог погані торгові рішення, поширення інвестицій в довгостроковій перспективі в чимось на зразок пайового або диверсифікованого портфеля. Більш детальну інформацію про пайових інвестиційних фондів, погляньте на юридичного та загального характеру.