Як впливатиме претензії PPI мої стосунки з банком

Скандал навколо найбільших банків у Великобританії і їх практики, пов’язаної із захистом страхової виплати потрібно багато років, щоб розібратися. Хоча скандал знаходиться в стадії розслідування, Є незліченна кількість людей, які турбуються про те, що пред’явлення позову PPI буде зробити, щоб їх відносини з банком; відносини, які, ймовірно, кілька десятиліть і бере участь поколінь сімей. Страх того, що все буде, як з банком, зробив деякі люди шукають PPI стверджує компанія, щоб допомогти їм отримати свої гроші назад. Правда в тому, що дійсно немає ніяких причин для занепокоєння. Просто тому, що людина позову до суду не означає, що всі між ними та їх банк буде змінений або змінені в будь-якому випадку.

Людина, яка постраждала від скандалу PPI вже обробленим дуже погано їх банківської установи. Справа в тому, банківська установа є опікуном або захисником гроші своїх клієнтів і місце, яке користується найбільшою довірою вище всіх інших. Коли щось відбувається з участю банку, віру і довіру, надану їм їхні клієнти можуть бути сильно підірвано. Неначе скандал PPI було недостатньо, люди повинні запитати себе, чому б банку розірвати довгий і взаємовигідних відносин з клієнтом, за те, що не було їхньою помилкою? Це відмінний питання, EN і це також робить дуже хороший момент.

Чи буде банк поставить під загрозу взаємини з клієнтами, тому що клієнт подав позов на гроші, які вони мають право? Правда в тому, було б украй неетично і незаконно для банку обслужити клієнта погано після всього, що сталося за участю банків і скандал PPI. Інша причина, чому банк не буде обслужити клієнта з упередженням, тому що є багато клієнтів, які можуть звернутися до компанії PPI претензій замість того, щоб їх банк для належної компенсації. Банк, діючий по-іншому стосовно своїм клієнтом, безсумнівно, роблять новини, і просто що б це зробити, щоб їх майбутні та поточні клієнти? Хто буде тримати свої гроші в банк, який тримає образу? Банк може дозволити собі додати ще один скандал, що вже відбулося за участю питання PPI? Відповідь є, просто кажучи, ні.

Чи існують закони, які захистять клієнтів від банку жорстокого поводження над скандал PPI? Так, є закон, який був створений з фінансових послуг і те, що вона робить це він захищає відносини між банком та його клієнтами. Назва цього закону лікуванні Клієнти справедливо ініціативи. Лікуванні Клієнти справедливо ініціатива не єдиний закон, розробленої для захисту користувачів. Існує також кодекс етики, що всі банки наступні називається Банківського кодексу. В обох цих законів, вона є як неетично і незаконно для банків тримати нічого проти клієнта, який подав позов про гроші, які дійсно належать їм. Ці клієнти отримали більше, ніж вони розраховували, коли вони подали заявку на кредит або отримали кредитні карти універмагу. Це були банки, які зробили своїми клієнтами неправильно в першу чергу, і вони повинні зробити це правильно.