Як ви думаєте, вам не потрібно страхування життя

Перед споживачами переконати себе, що це не потрібно володіти відповідною кількістю страхування життя, необхідно зрозуміти кілька різних можливих цілей для захисту.

У США Управління соціального забезпечення надає $ 255 нагоди втрати годувальника у разі успішного проходження пенсіонер, але похоронне бюро нещодавно заявив у своїй телевізійній кампанії, що невеликі суми, передбаченої не покриває навіть найпростіші з шкатулки. Це дійсно сумна новина і так само актуальне для нас тут через ставок. Ні для кого не секрет, що витрат на поховання може бути неймовірно дорогими, але більшість людей було б вражений, дізнавшись, що середня похорону може виявитися більше п’яти тисяч фунтів. Небагато людей хочуть бути тягарем для своєї родини і друзів, а гірка правда в тому, що ті, без страхування життя буде саме такою. Хтось повинен заплатити за остаточне витрати і, якщо немає доступних страхових надходжень він прийде з кишені одного з членів сім’ї.

Багато людей розділяють поширена помилка, що життя покриття, спеціально призначені для людей з сім’ями. Правда, однак, є те, що навіть окремі люди мають велику потребу в захисті і, швидше за все, залишить після себе неабияку кількість боргів. Ніхто не вітає ідею того, щоб платити за боргами члена сім’ї і витрат, а хороша політика може допомогти уникнути таких розчарувань залишивши позаду.

Найбільш поширена причина проводити достатню кількість життя покриття полягає в забезпеченні чоловіка або дітей, навіть якщо в гіршому випадку відбувається. Легко зрозуміти, чому більшість сімей не хочуть навіть розглядати можливість щось погане відбувається, але реальність така, що для такого планування потреби дуже важливо і є частиною того, щоб бути відповідальним батьком, чоловіком або дружиною. Догляд за дітьми витрати, освіта і витрати коледжу є досить жорсткими, щоб оплатити без будь-яких непередбачених обставин, і саме ці типи питань, які повинні бути сплановані і підготовлені. Люди з сім’ями також повинні переконатися, що вони мають достатнє освітлення, щоб погасити іпотеку на дому і залишити достатньо грошей позаду для стабільного доходу.

Деякі люди вибрати життя політики просто тому, що вони хочуть створити негайно нерухомості для бенефіціарів або благодійних організацій. Надходжень по страхуванню життя неоподатковуваних і, таким чином, може виявитися відмінним і простий спосіб залишити гроші з різних причин або окремих осіб. Як уникнути заповіту може допомогти зберегти витрати і переконайтеся, що у спадок встановлюється.

Мудрий споживачі знають, що компанії зі страхування життя премій оцінити їх на основі прийнятого ризику, яка просто означає, що люди з певними факторами ризику знайдете охоплення набагато дорожче. Крім того, ставки зростають різко зростати з віком і проста сутність полягає в тому, що страхувальники в кінцевому підсумку платити тисячі доларів кожен рік, якщо вони вирішать почекати до більш пізній термін. Покриття абсолютно важливо, і ніхто не може чесно сказати, що їх положення в житті не гарантує, необхідність захисту і планування.