Як використовувати ваші страхові – життя поселення і преміум фінанси

Нью-Йорк, Нью-Йорк травні 2008 року. Літня людина стає все більш і більш освіченими, коли справа доходить до їх пенсійного доходу.
З заздалегідь в медицині і техніці, таблиці смертності були різко змінитися в останні роки. У нижньому рядку, ми живемо довше. Для деяких з нас, це набагато більше, ніж вони очікували. Якщо 20 років тому 65 років пенсіонер думав, що він буде жити до віку 83 або близько того, тепер дні він, швидше за все, досягають віку 87 років.

У деяких випадках ці літні люди повинні більше додаткового грошові кошти з метою підтримки їх рівня життя. Так як вони не хочуть ліквідувати будь-які матеріальні активи, які вони мають.
Сьогодні мало фінансові інструменти можуть допомогти ці старші за рахунок використання їх страхові.
У цій статті я буду поширювати інформацію про двома способами літні люди можуть задіяти кошти, які в більшості випадків вони не знають, що вони є.

Перший спосіб життя врегулювання або населеному пункті, де старший старий поліс страхування життя в даний час продаються на вторинному ринку і залишає застрахованих з одноразової грошової готівки. Проте ніякого страхового покриття не тепер захист старшого. Для того, щоб претендувати на життя поселення, застраховані повинні володіти політики, що знаходиться поза змагальності та має перевагу смерті як мінімум $ 250 000. Однак деякі провайдери купити поліс, який менш ніж за $ 250 000, ряд інших критеріїв має відношення до застрахованого віку (65 років і старше), тривалість життя (2-12 років), премії з політики (менше 5% від смерті вигоду) і готівкова залишкова вартість не більше, ніж 30% з нагоди втрати годувальника.

Якщо всі параметри відповідають критеріям покупця, в середньому на 20% від номінальної вартості виплачуватиметься застрахованій в життя поселення за вирахуванням винагороди агента (брокера), який обробляє випадок. Результати можуть змінюватись від випадку до випадку.

Другий спосіб Премія зі страхування фінансів. Всі і кожен з нас є прихований актив називають страхові. Наші страхові дозволяє людям отримати страхування життя до їх власний капітал якої всі ми маємо мінус те, що ми повинні. Наприклад 77 чоловіків, хто будинок вартістю $ 1200000 і має заміський будинок, який стоїть $ 500 000 плюс деякий запас і пенсійні може мати власний капітал у розмірі $ 2000000 до $ 2500000. Що це означає, що ця людина має страхуються $ 2500000 несуть ніякої страхування життя знаходиться в силі.

Використання Преміум програма дозволить застрахованим для отримання кредиту для фінансування премії з політики. Застрахований призначити політику в якості застави для отримання кредиту, а також особисті гарантії рівної 25% від суми кредиту. Після кредиту є зрілим (зазвичай 2-5 років)
Застрахований повинен буде вирішити, що робити. У цей момент Застрахований кілька варіантів:
По-перше, платити за кредитом плюс відсотки і взяти на себе всю відповідальність за майбутнє премії. 2-ий варіант буде відновити кредитом на наступний період і призначити більш особисті гарантії. 3-й варіант буде продавати політики на вторинному ринку в життя поселення.

При виборі опції життя поселення, наступні номери повинні бути розглянуті:
$ 2500000 поліс страхування життя на 77 років людина буде генерувати річної премії в розмірі близько $ 125 000 плюс відсотки і збори.
Через 2 роки загального кредиту може досягти суми в $ 300 000. З поселенням пропозиція на 20% від номінальної вартості, сума буде $ 500,000.
Після виплачуючи кредит, застрахований залишиться з $ 200,000. На основі структури угоди застрахованої, можливо, доведеться заплатити комісію в розмірі до $ 60000, щоб агент / брокер, який посередництва угоду.
З премією програми фінансування, якщо застрахований вмирає протягом терміну кредиту, оброблені покриє кредиту та інше піде до бенефіціарам

На закінчення, пенсіонер є кілька варіантів, коли мова йде про генерацію грошових потоків з використанням їх через страхові канали, такі як носій затвердженою програмою премії фінанси і програму життя поселення, всі розроблені, щоб допомогти їм використовувати свої поліса страхування життя і їх страхування життя страхові