Як вивчити ваш безкоштовну консультацію зі страхування автомобіля

Це платить, щоб отримати безкоштовну консультацію зі страхування автомобіля, але ви повинні переконатися, що ви знаєте, що ви дивитеся на, перш ніж купити. Чи є ви покупки в Інтернеті або обличчям до обличчя з представником, отримати кращий премії не завжди означає, що ви отримали найвигіднішу ціну. Якщо це здається трохи дивним, це не так. Багато компаній якраз і представники використовувати стандартні покриття, коли вони цитують автострахування. Їх стандартне покриття не обов’язково збігається з будь-якої іншої.

Коли ви запитуєте безкоштовну консультацію зі страхування автомобіля, будь то в Інтернеті або в людини, яку ви повинні бути дуже конкретними, що ви хочете представник процитувати. Якщо ви в даний час здійснювати страхування цивільної відповідальності одного межу $ 300 000, і хтось котирування розділити межа охоплення 50/100/20 ви не порівнюєте те ж саме.

Спліт покриття межа три числа. Цифри наведені в тисячах. Перше число являє собою максимальну суму, що вони будуть платити за кожен постраждалий в результаті нещасного випадку. Друге число, 100 цьому випадку загальна сума яку вони платять за тілесні ушкодження і третій номер 20 це сума, яку компанія платить за матеріальний збиток, який ви викликали до іншого. Одним обмеженням є спільне, що компанія платить за матеріальний збиток і тілесні ушкодження. Якщо одна людина отримала травму і немає ніякого матеріального збитку, який може відбутися, якщо ви скоїв наїзд на пішохода, то вони будуть мати доступ до повного $ 300,000. У спліт обмежити максимальний компанія платить одну потерпілу сторону складає всього лише $ 50 000 в цьому сценарії. Ви легко побачити різницю. Що робити, якщо у вас є розкол межа 300/300/100 і хтось намагається продати вам одну межа 300000? Розкол межа краще, тому що у вас є $ 100 000 більше страхування. Це просто за майнову шкоду, але він не відривається $ 300 000, що у вас за нанесення тілесних ушкоджень.

Переконайтеся, що незастрахованих / недострахуватися автомобіліста покриття є рівним для всіх безкоштовне страхування автомобіля котирування. Ви і ваші пасажири отримують ці гроші, якщо хтось, що страхування не б’є вас.

Оцінного (комплексна) і зіткнення розділі легше порівнювати. Франшиза повинна бути однаковою для обох секцій або ви не порівнюєте те ж саме. Якщо у вас є більш низьку франшизу на політику ви носите, і хтось котирування більш низьку ціну за страховку, але франшиза вище, воно не може бути оборудкою. Чим вище франшиза, тим нижче вартість страховки стає. Сечас ваше Компанія також знижує його ціну, як франшиза збільшується, і вони насправді можуть бути нижче, ніж безкоштовну консультацію зі страхування автомобіля, ви тільки що отримали.

Перевірте, чи є додаткові покриттів на вашої політики, які не входять в безкоштовну консультацію зі страхування автомобіля. Буксирування та прокат автомобілів два, які часто з’являються. Ці деталі коштують премії доларів і, якщо опущений, і, звичайно, довести ціну нижче.

Якщо представник пропонує Вам налаштувати охоплення, і це звучить як відмінна ідея, отримати нову цитату з конкурентів, у тому числі вашої власної компанії.

Найголовніше, коли ви отримуєте безкоштовну консультацію зі страхування автомобіля, щоб розпочати найближчим часом достатньо, щоб ви могли звернутися за охоплення за місяць до вашої політики приходить через премію. Це дає новий час компанії для оцінки вашого водіння запису і приймати рішення на реальну вартість поліса і чи хочуть вони вас, як своїх клієнтів. Якщо швидкість збільшилася після андеррайтинг, вас ще є час, щоб скасувати нову політику без пред’явлення звинувачень і зберегти вашу стару.