Як вибрати хороший страхування подорожей значення.

Страхування подорожей надає страховий захист від фінансових та інших втрат, які ви можете понести під час подорожей всередині країни або на міжнародному рівні. Ви можете отримати його в момент бронювання поїздки, для точної тривалості поїздки або ви можете отримати його протягом більш тривалого періоду. Туристичні агентства, туристичні страхові компанії, круїзні лінії, і тур-операторів все це може допомогти вам з покупкою безперервне страхування подорожей.

Ось список деяких з найбільш поширених ризиків, на які поширюється страхування подорожей:

– Анулювання та / або Секвестри;
– Затримки вильотів авіаквитків, та інші види транспорту;
– Втрати, крадіжки або пошкодження особисті речі і гроші в тому числі проїзних документів;
– Затримки або втрати багажу;
– Медичні витрати / хвороба;
– Екстрена евакуація / репатріація;
– Overseas витрати на похорон;
– Нещасний випадок, травма або допомогу по інвалідності;
– Юридична допомога для поїздки, пов’язані з потребами;
– Особиста відповідальність;
– Втрати доходу у зв’язку з іншими причинами.

Деякі туристичні компанії страхування мають страхових полісів для виїжджаючих, який також надасть вам додаткове освітлення за окрему плату. Однак ці витрати змінюються в широких межах від перевізників. Ось список з додаткових страхування, які можна придбати за додаткову плату:

– Високі спортивні ризику (наприклад, банджі-джампінг, підводне плавання, стрибки з парашутом);
– Подорож до країн з високим ризиком (наприклад, через громадянських воєн чи стихійних лих);
– Подорож з уже існуючих медичних умов (наприклад, астма, діабет, серцеві захворювання).

Є кілька типів політик доступні в залежності від ваших потреб. Якщо ви подорожуєте частіше двох разів на рік, то ви можете скористатися можливістю річний поліс страхування свято, а не купувати дві окремі страхові поліси подорожі. Деякі основні типи політик доступні:

– Одну поїздку Дешеве страхування подорожей. Ідеально підходить для тих, хто приймає один головне свято на рік. Вона охоплює разові поїздки в будь-який час на рік з тривалістю хв. 3 макс. 183 днів за одну поїздку.

– Щорічний багаторазових Дешеве страхування подорожей. Якщо ви подорожуєте по два рази на рік, то це свято покриття добре працює для вас. Мало того, що Ви отримуєте гнучкість і душевний спокій, знаючи, що ви покриті за кожну поїздку, ви також будете економити на грошах. Ви можете зробити необмежену кількість поїздок до 45 днів через кожен рік.

– Дешеве страхування туристів Подорожі. Студентів і туристів може застрахувати себе, віддавши перевагу даному виду страхування. Подорож у невідомі країни і місця, де ви не можете навіть говорити мовою це шлях чреватий небезпекою, але з туристичної політики, ви будете впевнені в тому, що почуття, якщо ви потрапити в аварію або захворіти, ви будете можливість отримати необхідну медичну допомогу. Це як правило, охоплює поїздки від 31 дня до 18 місяців за одну поїздку. Деякі перевізники також включати до 40 екстремальними видами спорту на політику.

Деякі інші види страхування туристів лижі / сноуборд, пенсіонери і Лонг політика Подорожі Stay страхування. Виберіть кращий для вас, залишайтеся покриті, і стрес безкоштовно на свята!