Як вибрати правильний страхування автомобіля для вас

Страхування автотранспортних засобів не завжди так само очевидні, як багато хто, звичайно, хотіли, щоб це було. Безсумнівно, вибір правильної політики є досить важливим. Чи є він насправді коштує мають політику, якщо ви, нарешті, в кінцевому підсумку застраховано недостатньо? У той же час, необхідність платити за необов’язковий охоплення такою витратою грошей. Справа в тому, що 1000 людей в Америці платять занадто багато для автострахування.

Це дуже важливо мати розуміння основ. Перш за все, ви повинні знати, що ваша політика насправді в’язку різних типів страхового покриття. По-друге, держава ви живете в має мінімальні межі кришки ви повинні включити у ваш страховий поліс.

У багатьох випадках вони тілесних ушкоджень відповідальності (BIL), особиста охорона травми (PIP) і Відповідальності за шкоду власності (PDL) покриття. У різних державах різні межі мінімального затребувані.

Нанесення тілесних ушкоджень відповідальності – якщо ви вбиваєте когось або пошкодити під час водіння автомобіля, BIL частина вашої політики забезпечить вам захист. Його варто відзначити, що якщо хтось подає позов проти вас, в результаті аварії ви заподіяли, тілесні ушкодження відповідальності покриє Ваші судові витрати.

Серйозної аварії автомобіль може стати дуже дорогим тому його доцільно мати достатнє покриття для захисту ваших особистих активів. BIL нема про вашому автомобілі, а потенційних нещасних випадків щодо інших людей. Якщо у вас є більш ніж на 1 автомобіль, намагайтеся тримати BIL покриття однакова для всіх з них.

Відповідальності за шкоду власності – це частина політики призначений для покриття чуже майно знищені під час аварії. Якщо ви опинитеся в ситуації, коли інша сторона судиться за майновий збиток ви заподіяли, PDL дає правового захисту.

Засоби індивідуального захисту травми – тісно пов’язані з No-Fault в декількох штатах. PIP покриває медичні рахунки для водія та осіб у вашому автомобілі. Деякі політики включають в себе захист для травм, отриманих пішоходом.

Промисловість фахівці зазвичай рекомендують отримувати більше, ніж кришка необхідного мінімального держави.

додаткове страхове покриття автомобіля

Що інших покриттів може бути корисно мати? Це дійсно залежить від того, який автомобіль у вас є і де ви проживаєте, але ось деякі з найбільш поширених з них:

Незастрахованих охоплення автомобіліста – це не стало сюрпризом, що величезна кількість незастрахованих водіїв збільшилася останнім часом. Це може бути звинувачений у фінансовому стані країни або відсутність соціальної відповідальності, але в будь-якому випадку ви повинні піклуватися про себе і своє Famil. Додавання незастрахованих охоплення автомобіліста у вашій страхової план рекомендований практично будь-якого професійного страхування в даний час.

Всебічний фізичний пошкодження покриття – це тип покриття ви повинні мати, якщо ви хочете, щоб охороняти ваш автомобіль від пожежі, повені або крадіжки. Візьміть до уваги ціну вашого автомобіля, перш ніж додати таку кришку і вирішити, якщо його дійсно варте це чи ні. Вартість такого покриття дійсно залежить від франшизи ви з легкістю готові віддати.

Зіткнення охоплення – Якщо ви постраждали від іншого транспортного засобу або об’єкт, або навіть ваші автомобільні вражає інший автомобіль, зіткнення охоплення буде платити за збиток для вашого автомобіля. Знову ж, тільки дійсно варто, якщо ви їдете нових автомобілів и Вашої франшизи вступає в гру.

Ці речовини практично основним покриттях, що ви повинні мати. Тепер ви можете прийняти обгрунтоване рішення, які охоплюють ви повинні мати і який з них непотрібні для вас. Як правило, проходить з більш ніж мінімум, необхідний і зверніться до страхування професійної якщо в сумніві.