Як вибрати медичну схему

Медична схеми дуже відрізняється від традиційних медичних страхових компаній. Вони не є некомерційними організаціями і відносяться до своїх членів. Медична схеми працюють разом, об’єднавши внесків членів, а потім, коли члени потребують медичної допомоги, ці кошти використовуються для оплати витрат. Медична схем або подібних організацій можна знайти по всьому світу, але особливо поширені в Південній Африці.

Вибір правильний вибір продукту у відповідності з вашим кишені і охоплювати вас і вашої родини може бути набагато простіше, ніж вибір правильного медичного схемою. Вибір правильних продуктів зазвичай зводиться до двох факторів; переваги та ціни. Коли люди вибирають медичну допомогу продукту, вони дивляться на те, що вони можуть дозволити собі платити кожен місяць, а потім спробувати знайти варіант, який забезпечує більшу вигоду за цю суму грошей.

Вибір правильного медичного схема може бути набагато складніше, хоча. Зазвичай люди просять своїх друзів і сім’ї, які вони вважають кращими медичними схемою, але це може ввести в оману, як всі схильні думати, що їх вибір в медичному схема є правильною … поки вони не стикаються з проблемами. Деякі люди йдуть далі і зв’язатися з брокером, щоб дати їм раду. Однак брокери не завжди неупередженим, оскільки вони зазвичай користь схеми з якими вони мають фінансові угоди.

Вибір кращих медичних схема дуже суб’єктивний питання, однак, виявлення схем, що не слід підписати з може бути простіше. Ось деякі речі, які ви повинні перевірити, перш ніж приймати рішення:

Кількість учасників

З медичної схем більше, тим краще. Це тому, що більше схем мати диверсифікований басейн ризиком і більшої капітальної бази. Вони також можуть досягти кращого ефекту масштабу і домовитися про більш вигідних угод з лікарнями та лікарями через їх розміру. Так що, якщо схема, що ви зацікавлені в малому, ви повинні бути обережні, так як невеликі схеми звичайно зливаються з іншими схемами, коли вони стають занадто малі, щоб бути фінансово життєздатним.

зростання

Медична схеми повинні рости в члени щороку. Якщо вони не роблять, їх членської бази почне вік і кількість претензій буде збільшуватися. Схеми потрібні молоді здорові члени субсидувати старших членів. Проте, швидке збільшення числа членів може бути погано теж, як це може чинити тиск на коефіцієнт платоспроможності схеми. Також швидке зменшення членів може свідчити про те, що схема має проблеми та адміністрації, що члени незадоволені.

Фінансова стабільність

Схеми які вимагаються за законом в Південній Африці, щоб завжди мати певну суму грошових коштів в резерві. Ця сума становить 25% від його внеску і потрібно в якості подушки в разі претензій перевищує прогнозованих результатів по конкретному році. Це згадується як коефіцієнт платоспроможності схеми. Якщо коефіцієнт платоспроможності схеми складає менше 25% це поганий знак.

Так само, як компанії, медичні схеми або записувати операційного збитку або прибутку щороку. Схема з операційним збитком протягом декількох років є певним червоний прапор.

Вклад збільшується

Це нормально для схем для збільшення необхідних внесків на членство. Це підвищення набуде чинності щороку, і якщо розумно не повинно бути проблемою. Однак, будьте обережні схем, збільшити внески вище норми. Вище, ніж зазвичай збільшення може означати, що схема переживає фінансові труднощі і намагається компенсувати це за рахунок збільшення членських внесків.

Рівні обслуговування

Рівні Погано послуг не безпосередньо впливають на фінансову стійкість медичних схемою, але для членів це найважливіший фактор для оцінки того медичні схеми, добре це чи ні. Судячи чи схема має хороший чи поганий рівень обслуговування не легко, але ви можете отримати «відчуття», відвідавши веб-сайтів споживчі скарги і читання, що нинішні члени схемою говорять.

Використовуючи ці критерії, щоб відокремити медичні схеми, які погано виконуються від тих, які відчувають себе добре, сподіваюся, допоможе зробити свій вибір схеми простіше.