Як бюджету на страхування автомобіля

Страхування автомобіля рідко могли бути визначені як “дешевий”. Тим не менш, є, звичайно, велика кількість способів, якими можна знизити витрати до мінімально можливого рівня. Так що, коли справа доходить до бюджету для вашого поліса страхування автомобіля, ви також повинні враховувати, де ви можете збрити кілька фунтів.

Сума, яку ви в кінцевому підсумку платити за страхування автомобіля може відрізнятися один від одного. Це часто залежить від ряду факторів, які повністю поза вашого контролю – у тому числі вік, стать і де ви живете. Якщо у вас був водіння переконання або зробили нещодавно претензії ваші витрати можуть значно зростати. Навіть ваша робота, де автомобіль буде припаркований (день і ніч), і як він буде використовуватись – особистого користування або по дорозі – все це може мати наслідки.

Тому до бюджету ефективно вам потрібно, щоб фігура базової ставки для ваших обставин. Це може бути досягнуто просто вихід в Інтернет і отримати кілька цитат. Більшість страхових компаній пропонують Інтернет, в якому ви просто відповісти на кілька запитань, введіть своїх даних, і вони будуть в змозі надати вам точну на висвітлення яких Ви просили.

Навіть якщо ви не власник автомобіля, ви можете використовувати цю цитату службу в якості індикатора скільки страхування буде коштувати вам. Тому, якщо ви знаходитесь в процесі покупки нового автомобіля і хочете отримати уявлення про те, за скільки ви будете в кінцевому підсумку платити за привілей керувати ним, це може бути неоціненну послугу. Це простіше, якщо у вас є номерний знак (системи страховик буде в змозі відновити всі деталі транспортного засобу через це), проте до тих пір, як ви знаєте марку і модель ви повинні мати достатньо інформації для основної цитати.

Проведення такого роду досліджень, перш ніж робити покупку автомобіля може допомогти вам уникнути платити за шанси і залишити себе у фінансовому болоті. У тому числі витрати на страхування з вартістю автомобіля, який ви можете отримати краще розуміння загальної понесених витрат і може направити вас від покупки автомобіля, який ви просто не можете собі дозволити.

Якщо ви молодий водій і купівлі вашого першого політика є хороший шанс, що ви будете стикатися з деякими досить крутий лапки. Якщо у вас немає повної зайнятістю або будь-яку фінансову підтримку від своєї родини, це може бути непомірно високою, щоб ваші шанси на володіння автомобілем. Кращим рішенням буде просто придбати найдешевший вид покриття – як правило, тільки стандартні третьою стороною. Хоча це досить основне, ви принаймні бути в змозі вести.

Третя сторона буде охоплювати тільки вам у разі зіткнення. Тому, якщо ваш автомобіль був вкрадений або вандалізму в будь-якому випадку, ваш страховик не зможе вам допомогти. Важливо мати це на увазі при дослідженні або покупці страховки, оскільки не є підходящою для всіх.

Бюджетування важлива у всіх сферах життя, але, як ми встановили, наявність власного автомобіля є складним і часто дорогий бізнес. Для ефективного бюджету для вашого страхового важливо знати, що ви купуєте і що ви хочете, щоб покрити. Якщо ви мали на користь володіння транспортними засобами і купив кришку в минулому це, мабуть, легше судити, що ви, ймовірно, доведеться витратити протягом року, чим більш недосвідчений водій.

Кожен автомобіль має різний рейтинг ризику, як це робить кожна людина і площі країни. Ці змінні зробити страхування надзвичайно складними. Один спосіб, яким ви завжди можете заощадити гроші, хоча те, щоб купити вашу політику прямо на початку року. Якщо Ви дійсно хочете поширювати платежів протягом року, ваша середня вартість зростатиме. Звичайно, це займе свою власну бюджету, вимагаючи, щоб накопичити досить значні суми на рік.

Але якщо ви в змозі вирішити ваші загальні витрати на проживання, а потім бюджет на автомобіль страхового покриття, ви повинні мати краще розуміння того, що саме вона в тому, що ви можете собі дозволити. Незалежно від обставин, повинен бути доступним варіантом для вас.