Як бути підкованим автострахування

Якщо ви плануєте бути одним з більш ніж 4,8 млн. власників автомобілів в Індії, то перше, що ви повинні знати, що, перш ніж ви зможете зареєструвати свій автомобіль для використання, ви повинні мати авто страхування.

Тепер, всупереч тому, що багато хто може повірити, авто страхування не є універсальним, або ж для всіх типів транспортних засобів. Різних транспортних засобів гарантує різні види страхування від багатьох можливих постачальників. Взагалі є звичайне страхування автомобілів, двоколісних транспортних засобів Страхування для мотоциклів, які загальний вид транспорту в країні, і комерційне страхування автомобіля для транспортних засобів, призначених для комерційних цілей.

Перед вами голову і отримати собі поступив в систему страхування однак, це може бути мудрим, щоб ходити по магазинах навколо для який тип вам потрібно, і з якого постачальник, щоб отримати його від.

Ми перерахували деякі корисні поради, які можуть допомогти вам у вашій полюванні на префекта авто страхування.

1. Визначтеся, який автомобіль ви хочете купити, або якщо у вас вже є автомобіль, зробити деякі дослідження про те, скільки це буде коштувати застрахувати свій автомобіль на основі марки і моделі. Деякі компанії стягують додаткову плату за деякі види автомобілів, хоча, так як всі вони знаходяться в конкуренції один з одним, це досить легко знайти компанії, які будуть пропонувати більш низькі премії, ніж інші. Це маркетингова стратегія, що ви повинні повною мірою скористатися.

2. Пам’ятайте завжди запитати, які претензії приймаються до відрахування. Це стверджує, що ви платити з власної кишені, коли щось відбувається, і страхувальник відшкодовує вам за ці витрати післямови, коли вимога процес здійснюється. Завжди йти на компанію, яка дає найвище значення франшизи.

3. Не бійтеся просити знижки. Якщо у вас є автомобіль, який має деякі додаткові функції, то ви можете мати право на певну знижку. Деякі компанії навіть пропонують знижки, якщо ви згодні, щоб забезпечити більше, ніж просто ваш автомобіль з ними.

4. Ви можете думати, ви ймовірно зберегти більше, перейшовши з невеликої страхової компанії, але, перш ніж прийняти остаточне рішення, з’ясувати, якщо вони є стабільна компанія, яка буде достатньо надійним, щоб проникнути до вас, коли прийде час для них, щоб доставити. У будь-якому випадку, бажано, щоб завжди спробувати забезпечити страхування автотранспортних засобів від поважної фірми.

5. Пошук страхової компанії, яка є менш дорогим, ніж інші, це одне, але, знаючи, як швидко вони можуть допомогти вам у важкі часи це зовсім інше. Завжди запитуйте, як швидко вони можуть обробити заяви, і як довго він буде вважати відшкодувати франшиз. Пам’ятайте, що значення множиться, коли ви досить щасливі, щоб знайти компанію, яка є одночасно гнучкою і відповідальною.

6. Зареєструватися тільки тоді, коли вам зручно, що ви отримуєте свої гроші варто, і що ви забезпечені має статися нічого поганого. Люди взагалі інтуїтивно і знати, коли у них є звук угоду перед ними. Ніколи не підписуйте, якщо ви не впевнені в репутації компанії і надійності.

Завжди враховуйте страхування автотранспортних засобів в якості інвестицій. Нерозумно проводити цю роботу легко, як це може привести до серйозних наслідків в довгостроковій перспективі. Краще почати безпечне і надійне, ніж в кінцевому підсумку на втрати кінця, якщо щось піде не так.