Як бути адекватно покриті право Південної Флориди план медичного страхування

Є цілий ряд абсолютно різних Південної Флориди здоров’я страхових планів доступні. Послуг, які охоплюються їх варіюються так само, як дико, як ціни. Щоб отримати правильний охоплення і ціни для вас, ви хочете знати, що плани є і що вони тягнуть за собою. Майте на увазі, що економія грошей тепер може означати платити більше грошей пізніше.

Будь розріз вам пощастило зробити у вашій страхового захисту, безумовно, заощадить вам готівку кожен місяць. Проблема в тому, що це може в кінцевому підсумку коштуватиме вам значно більше надалі. Це невелика сума, яку ви збрив Ваш щомісячний платіж може коштувати десятки тисяч доларів, а вам потрібна медична допомога.

Найбільшою шлях, що особи, скоротити витрати за рахунок збільшення доплат витрат. Доплати є точними цінами, які ви платите, перш ніж страхова компанія платить за решту медичного рахунку. Більш висока доплата означає, що ви будете платити більше зі своєї кишені, якщо допомога шукав. Було б корисно мати більш високу доплату у разі, якщо ви чи ваша сім’я здорова, але коли у вас є хронічні проблеми зі здоров’ям або йти до лікаря зазвичай, нижня доплат допоможе вам заощадити більше грошей.

Ви також повинні вибрати між організації з підтримки здоров’я (ОПЗ), точки обслуговування (POS) планів, організації кращого постачальника (ОПП) або плати за послуги (FFS) плани. Кожен з цих планів поступово дорожче і гнучким. Крім того, вони всі мають свої власні окремі плюси і мінуси.

Найдоступніший і найменш універсальним з планів є ОПЗ. У ОПЗ, ви призначені лікуючим лікарем, який відповідає за ваших медичних потреб. Вони визначають, коли бажано, щоб звернутися за допомогою до фахівця, і ви можете йти тільки разом з направленням. Плюс в тому, що ОПЗ встановили дуже низький доплат для всіх медичної допомоги. Коли ви шукаєте будь-якої допомоги за межами вашого основного лікаря або без направлення, ви будете нести відповідальність за весь рахунок.

Наступним кроком є ​​точкою обслуговування (POS) плани. Вони розташовані як ОПЗ, де ви призначені головним лікарем і дані рекомендації. Різниця в тому, що в плані POS, ваша доплата трохи вище, і ви будете мати можливість звернутися за допомогою, в іншого лікаря. Коли ви бачите іншого лікаря, ви платите порівняно високу франшизу, проте компанія страхового покриття буде охоплювати все інше.

Кращого постачальника організації (ППО) план видаляє лікарів первинної і пропонує стимули низькою доплат, якщо ви вирішили використовувати лікарі своєї мережі. Їх мереж зазвичай включають лікарів від більшості спеціальностей, але, коли ви вирішили шукати допомоги за межами мережі, ви повинні будете заплатити франшизу.

FFS є найдорожчим і самим універсальним планом. Ви зможете подивитися будь-який лікар, який ви віддаєте перевагу, щоб і платити франшизи.

На заключній записці, ще один фактор, який ви могли б змінити в політиці є кришкою життя покриття. Тобто в повному обсязі, що компанії страхового покриття може заплатити, щоб ваші медичні рахунки протягом вашого життя. Більшість людей цього встановлений приблизно на $ 1 мільйон. Багато компаній страхування дозволить страхувальникам зменшити це до всього лише $ 100 000. Дуже важливо відзначити, що нещасний випадок або тяжка хвороба може призвести до рахунків перевищує більше $ 200 000.

Існують ефективні методи, щоб зменшити місяця до місяця високі ціни Південної Флориди політики медичного страхування. Це важливо мати на увазі, що будь-які зміни, які ви могли зробити коштувати вам більше грошей в довгостроковій перспективі.