Як будувати відносини і встановлювати credibilty з інтернет перспективи страхування

Чи є ви онлайн або по телефону, це не так легко встановити контакт з потенційними, як це в обличчя. Тим не менш, ваші інструменти відео буде зробити це набагато простіше. Тому переконайтеся, що ви використовуєте їх на ранній стадії процесу продажів і часто. Чим раніше і частіше вони бачать ваше обличчя швидше і з більшою готовністю вони будуть підключатися до вас у порівнянні з іншими агентами 8 карбування їх бізнесу. На мій погляд, ідеальний пози є те, що консультант не продавець. І це досягається, задаючи питання. Переконайтеся, що ваша нова перспектива розуміє, чому ви питаєте кожне питання. Ви будете мати, щоб задати деякі дуже особисті питання, щоб швидше ви рухаєтеся від чужої для тих, хто допомагає їм, тим краще у Вас шансів завоювати їх довіру. При роботі в Інтернеті ви повинні контролювати розмову і питання можуть домогтися цього, не дратуючи перспектива. Окрім питань, які ви запитаєте затвердить вас в якості експерта і дати вам довіру, що ви повинні мати, щоб продати в Інтернеті. Ось мій список питань, які я прошу, щоб отримати інформацію і встановити довіру і авторитет:

“Марія для мене, щоб допомогти вам знайти найбільш комплексний план по самій вигідною ціною мені потрібно отримати деяку інформацію від вас, щоб допомогти адаптувати охоплення”

• Чому ви ходите по магазинах для здоров’я / страхування життя зараз? (Це питання дає вам уявлення, що в терміновому порядку з вашої перспективою і скаже вам про це багато можливостей).
• Ви охоплені зараз? Яка компанія і який план?
• Має вашої премії виросли останнім часом? У який? (Це, як я знаходжу їх поточної вартості).
• Можливо, хтось у родині приймаєте будь-які ліки щомісяця?
• Які вони і що вони приймають їх за? (Навіть якщо ви знаєте, що для Lipitor зробити їх говорити все, що не так з кожного).
• Ви плануєте мати будь-яку або більше дітей? Коли?
• Я знаю, що ми всі хотіли б втрачати 10-15 фунтів, але хтось у родині більше, ніж, скажімо, 50 фунтів надмірної ваги?
• Хто-небудь в сім’ї дим?
• Чи є серед дітей, залучених в будь-яку видами спорту, як футбол, софтбол, футбол і т.д.?
• хто-небудь по обидві сторони від сімейства помер від раку або інсульту або серцевої хвороби?
• Чи був людина, яка робить ваші податки сказав вам, скільки ви могли б заощадити щороку з HSA (не називаю це ощадний рахунок здоров’я вони не хочуть врятувати нічого, крім премії! Я просто риболовля щоб побачити, якщо вони навіть знаю, що акронім розшифровується).

Це здається досить багато питань, щоб попросити кого-небудь з місця в кар’єр, проте, це має зайняти менше 5 хвилин, якщо ви все зробите правильно, і це задає тон для іншої частини процесу продажів. І роблю те, що більшість агентів не робимо. Я кажу перспектива, як я отримую за це гроші! Наприклад: “Мері моя робота не продати вам страховку. Моя перша робота, щоб навчити вас, як визначити, як кожен план відрізняється від інших. Це не важко взагалі, як тільки ви знаєте, що шукати, і це легко для мене, щоб показати вам. Ви бачите, коли я зробив у вас буде можливість оцінити плани медичного страхування назавжди і не дивуйтеся. Друга частина моєї роботи, щоб переконатися, що все йде гладко під час процесу страхування. Ви також повинні знати, як мені платять. Ви не платите мені річ. Мені платять страхової компанії, що ви вибираєте. Насправді, я отримую невелику частину премії ви платите кожен рік. Це означає, що, якщо я хочу продовжувати платити мені потрібно переконатися, що ви дбаєте про і задоволені. Я також хочу, щоб ви знали, що ви не можете економити гроші, не за допомогою агента. Насправді, більшість людей, ймовірно, заплатив набагато більше, якщо вони не використовували мене, тому що вони, швидше за все, не буде знати, як структурувати план, щоб отримати краще висвітлення за найнижчими преміум ». Цей підхід може зайняти трохи більше часу, але це дуже важливо, коли намагаються встановити довіру і взаєморозуміння онлайн.