Як Кредит Ремонт собі 10 найбільших міфів про кредитні

Це одна з моїх найулюбленіших статей, які я написав, бо він звертається так багато питань, які люди мають про кредитні. Я люблю дивитися очах моїх клієнтів розширити, коли вони дізнаються правду про деякі з цих найбільш розповсюджених міфів.

Слово попередження перш ніж ми почнемо … Ви збираєтеся почути деякі речі, які, швидше за все, протилежне тому, що ви сказали. Майте на увазі, що кредитні проблеми є одними з найбільш недооцінених всіх фінансових темах, і є багато професіоналів у сфері фінансових даючи поради своїм клієнтам, які справді не розуміють самих кредитних. На цій ноті, ось найбільших міфів про кредитні …

Міф 1: Погашення (або “врегулювання”) прострочених платежів, податкові застави, колекції або суджень буде видалити їх з вашого кредитних звітів.

Це просто не відповідає дійсності. Справді, шляхом погашення старого акаунта колекції, ви можете реально знизити свої кредитні бали. Причина цього в тому, що останні негативні елементи зашкодить вашому заб’є більше, ніж старі негативні елементи. Якщо ви погасити старий рахунок збору, не лише колекції рахунку залишаються на Вашому доповіді, сплаченого збору, але це тепер буде відображатися поточна дата, і коштувати вашому більше очок. Я не стверджую, що ви не повинні погасити неоплачені рахунки, тільки те, що вам потрібно, щоб зрозуміти наслідки, щоб можна було чинником, який у своєму рішенні.

Міф 2: оплачував свій повний баланс кредитної картки кожен місяць буде поліпшити свої кредитні бали.

Майте на увазі, що кредитна система призначена кредиторами, щоб допомогти їм визначити, якщо ви хороший кредитний ризик, і якщо ви користувач кредитної оптимальної (той, хто використовує систему таким чином, що він буде приносити прибуток кредиторів). Шляхом погашення вашого рахунку кожен місяць, ви не створення історії оптимальне використання кредиту. Що ваші кредитори хочуть бачити, це той, хто платить трохи більше, ніж їх мінімальний щомісячний платіж кожен місяць, на час, лише зрідка баланс оплати-падінь. Така поведінка буде оптимізувати свої кредитні бали.

Міф 3: Кредит ремонт є незаконним.

Це не тільки хибними, але ваше право на ремонт вашої кредитної захищена федеральним законом. Ярмарок кредитних звітів закону (валюті) захищає споживачів від недостовірної звітності, а також питань, пов’язаних з крадіжки особистих даних. Як споживач, Ви маєте право на ремонт власних кредитних, а також найняти кого ви вирішите це зробити для вас.

Міф 4: Реєстрація в програмі Кредитна Консультація поліпшить моє кредит.

Ми всі бачили заяви кредитного консультування компаній, які стверджують, що їх програма дозволить поліпшити ваш кредит. Я можу вам сказати, що це невірно. Коли Ви реєструєтеся в програму кредитного консультування, одна з перших речей, що відбувається це заяву вставляється в кредитних звітів для кожного облікового запису, включені в програму. Ця заява буде сказати щось на кшталт “платежів, здійснюваних через кредитні консультації” або “клієнт у ККОС”. Це твердження саме не може коштувати вам жодного очка, однак він подивився на кредитуванні промисловості як дуже негативно. Це як, проводячи знак на лобі, що говорить: “Я не можу платити за рахунками!” Крім того, більшість програм кредитного консультування зробить ваші платежі пізно, і це буде викликати у Вас пізньої плати, яка коштуватиме Вам багато точок на ваш кредит.

Міф 5: За законом, негативні елементи на моїй кредитній повинні залишатися протягом 7 років.

Це теж брехня. Там немає закону, який диктує, що тривалість пункту повинні залишатися на кредитні звіти. Єдина річ, яка диктує, що елемент повинен залишатися на Ваш кредитний звіт в тому, що воно може бути доведено на 100% достовірною і точною.

Міф 6: Створення багато грошей дасть вам хороший кредит.

Створення багато грошей дійсно має дуже мало спільного з вашої кредитної безпосередньо. Що визначає ваш кредит історію платежів, баланс рахунку, відкриті рахунки, тип рахунку і т.д.

Міф 7: До тих пір, як я ніколи не був пізно в оплаті, у мене буде великий кредит.

Хоча ніколи не запізнення є важливою частиною, це тільки 35% від ваших кредитних балів. Для того щоб отримати великий кредит, необхідно зосередити увагу на всі фактори, які складають свої кредитні бали.

Міф 8: Ваша кредитних звітів від усіх 3 основних кредитних бюро буде те ж саме.

Це не відповідає дійсності. Насправді, більшу частину часу, всі 3 кредитних звітів будуть відрізнятися один від одного. Причиною цього є те, що кожен з кредитних бюро окремий незалежний компанії, і процеси на кожному різні. Крім того, деякі кредитори можуть тільки повідомити на 1 або 2 бюро, але не всі 3. З мого досвіду, в звітах буде дуже рідко точно те ж саме.

Міф 9: Як тільки ви в шлюбі, ви і ваш чоловік і той же кредит.

Брехня! Це те, що багато хто вважає, але це абсолютно не відповідає дійсності. Кожна людина має свій власний унікальний кредитних звітів. Ви можете поділитися деякими кредитними предметів з вашим чоловіком, якщо у вас є спільні рахунки.

Міф 10: Закриття рахунків кредитних карт збільшить свої кредитні бали.

Це один з найбільших сюрпризів, що я бачу трапитися з людьми весь час. Ви йдете до іпотечним кредитором і вони доручити вам закрити деякі рахунки для того, щоб претендувати на отримання кредиту. Роби, що тобі говорять, але тільки, щоб побачити свої результати падати майже відразу, іноді більш ніж на 100 пунктів. Що сталося? Причиною падіння було, тому що ви тільки що закрили деякі з ваших старих і найцінніших рахунків, наскільки ваші кредитні бали були зацікавлені. Пам’ятайте, що чим довше ви мали рахунки в хорошому положенні, тим більше позитивних моментів він забезпечить. Не рекомендовано закрити давній рахунок, якщо у вас є вагомі причини.

Тепер, коли ви озброєні знанням цієї потужної, ви можете отримати на шляху до оптимізації вашої кредитної сьогодні.