, Які є високими ризиками так чи інакше драйверів

Маючи свій автомобіль застрахований є юридичною вимогою для роботи транспортних засобів у всіх штатах США. Це досить схоже на те, ваші водійські права, коли ви сідаєте за кермо. І так само, як виникли проблеми з законом, коли у вас немає водійських прав з вами під час руху, то ж стосується і страхування автотранспортних засобів. Звичайно, більшість водіїв вважають, що вони досить відповідальні, щоб безпечно керувати автомобілем і уникнути нещасних випадків на дорозі. Але важко щось прогнозувати, коли є так багато машин на дорозі, і ви повинні нести достатнє освітлення так, щоб будь-яка відповідальність у разі аварії будуть охоплені належним чином. Крім того, в той час як ви будете впевнені, що про ваших навичок, ви можете сказати, що інші водії в русі несуть таку ж відповідальність, як ви? Є багато водіїв, які там, як правило, щоб отримати легковажною і агресивні на дорозі, і це саме те, що ви повинні остерігатися.

Такі драйвери вважаються високим ризиком драйверів. Є багато способів, водій може бути позначений як високий ризик, починаючи від нещасних випадків водіння під впливом і всіх штрафів за перевищення швидкості між ними. Якщо людина схильна порушувати загальні правила безпеки руху, він або вона автоматично класифікується як ризиковані водій і це зазвичай означає більш високі ставки страхування автомобіля. Більше того, деякі страхові компанії не захочуть мати справу з таким водіям взагалі, заперечуючи їх додатків.

Але це не обмежується поганим водіння. Багато страхових компаній приймають кредитний рейтинг водія як важливий фактор для визначення його або її ризик класі. Було статистично доведено, що водії з поганою кредитною оцінки, як правило, файли стверджує, частіше, ніж власники автомобілів з високим рівнем кредитоспроможності. Інші фактори, які суттєво впливають на котирування автострахування вашого віку і статі. Люди, які молодше 25 і старше 70 років вважаються високого ризику, оскільки драйвери цих вікових груп мають найвищі показники претензії в порівнянні з іншими віковими групами. І навіть якщо у вас є ідеально чисту запис і безпечний водій, ви як і раніше розглядається як високий ризик, якщо ви підліток водія. Коли справа доходить до підлоги, жінки, як правило, мають більш низькі ставки страхування автомобіля, ніж чоловіки, тому що жінок-водіїв є статистично безпечніше і менш схильні приймати ризики за кермом.

Сам автомобіль також може поставити вас в категорію високого ризику. Якщо ви їдете або потужних спортивних автомобілів продуктивності ви, швидше за все, мають більш високі ставки, ніж ваш сусід хто веде сімейний мінівен. Навіть якщо у вас немає ніяких штрафів за перевищення швидкості або аварій на записі водіння. Це тому, що володіє швидкий і потужний автомобіль дає спокуса використання його потужності і швидкості, і страхові компанії завжди оцінювати свої ризики з адекватними цінами.

Якщо ви класифікуються як високого ризику драйверів немає жодних підстав для занепокоєння, однак. Більшість страхових компаній пропонують нестандартні страхові поліси, які призначені для задоволення потреб ризикованих водіїв. Крім того, є багато варіантів з нестандартними політики і, придивившись до цін ви можете знайти гідну і дешевий варіант покриття для Вашого автомобіля.