Які спільні терміну страхування життя це все про

Є так багато термінів, фраз і політики на ринку страхування життя, і це дуже часто, щоб знайти собі плутатися особливо якщо ви не дуже добре знайомі з ним. У всякому разі, як ви дізнаєтеся, ви помітите, існують різні типи, такі як ціле життя і термін страхування.

Тим не менш, відповідно з двома категоріями, є і більш конкретні варіанти, такі як спільна термін страхування життя. В принципі, немає ніяких сильно відрізняється в порівнянні з стандартними терміну страхування життя, яка охоплює окремої людини, а спільна політика охоплює більш ніж однієї людини. Як правило, подружні пари або хтось ви ділитеся з грошове зобов’язання, ви можете розглянути, щоб бути застраховані в рамках спільного плану. У результаті, як чоловік і дружина перебувають під захистом, а також дітей у разі смерті. Вам необхідно оцінити вашу ситуацію і ваші потреби, перш розглянути придбати спільне термін страхування життя політика.

Деякі називають спільну політику як спільне перший на смерть терміну страхування життя, де політика переваги виплачується тільки один раз. Це означає, що існує тільки одна виплата в живих партнер, коли перший з двох спільних власників політики вмирає. Спільної політики можуть не підходити для вас, навіть якщо ви одружені. Тим не менш, це розумний увагу, якщо у вас є діти, ви власники будинку або у відставку, щоб переконатися, що ви забезпечити достатній захист для ваших дітей, щоб погасити іпотеку і мати зручну життя пенсію.

Більшість подружніх пар розглянув би, щоб покупки спільну політику в таких ситуаціях:

Нові домовласники – найпопулярніше посібник, якщо спільне терміну страхування життя є іпотечне захисту. Спільні поліси страхування життя гарантує, що пережив чоловік зможе заплатити за іпотеку та інші пов’язані з боргами.

Нові батьки – Спільна термін страхування життя покриває витрати по догляду за дитиною і плата за навчання, якщо ваш чоловік помер до ваші діти виросли.

Пенсіонери – Спільне життя термін може бути використаний для пенсійного плану, оскільки дозволяє покупку ануїтету більш широкий вибір. Як правило, покупки ануїтету з варіантами, які не передбачає щомісячні платежі до першого партнера вмирає (однієї довічної ренти), або поки що залишився вмирає партнера (останній на смерть ануїтет). Перший варіант пропонує більш високі щомісячні платежі без шкоди для доходів для живих партнер. Причина в тому, що ця політика буде виплачуватися живих партнер, коли перший партнер помирає. Якщо ви вибрали другий варіанти, це забезпечить залишилися партнера регулярний щомісячний дохід яких розглядаються нижче, ніж ті, які пропонуються через єдиний довічної ренти.

Після того як ви приймете рішення придбати спільне термін страхування життя для вас і вашої родини, ви повинні розглянути питання про тривалість вашої політики. Як правило, люди вибирають для покриття протягом 10 або 20 років. Якщо у вас є маленькі діти і тільки що купили новий будинок, 10-річний термін, як правило, достатньо. Пари з дорослими дітьми, мають свої іпотечні погашеними або поблизу виходу на пенсію можна розглядати довгострокову перспективу. Хочете дізнатися більше?

Клацніть для безкоштовної інформації про спільні термін страхування життя