Які підводні камені при оренді автомобіля

Пам’ятаєш Blues Brothers? Вони були зупинити. Вони були «на місії від Бога”. Здається, що майже всі стояли за прилавком в оренду агентство Blues братом, коли ви приходите в збір транспортного засобу. Вони завжди хочуть продати вам щось, як правило, додаткове страхування. Найбільш поширеним спеціальною пропозицією є втрата збиток відмову (LDW). Це звучить така гарна ідея, щоб мати повне покриття проти будь-який збиток, заподіяний транспортним засобом у той час як під вашим контролем. Чарівного слова “відмова”. Ви виключені з відповідальності, навіть якщо ви їдете транспортного засобу від кінця пірса і вона тоне без сліду (сподіваюся, без тебе все ще всередині нього). Єдина проблема полягає в цю хорошу ідею може серйозно пошкодити ваш банківський рахунок, коли остаточний рахунок приходить дюйма Це погодинної або денної ставки тільки що отримав важкий. У яких випадках слід додати LDW? Відповідь оманливе простий. Якщо ви не є власником іншого автомобіля і не мають страхового покриття в місці, це може бути гарною покупкою. Але більшість страхових полісів на власному автомобілі охоплювати вас під час водіння авто. Так що все зводиться до ступеня, що покриття на вашому власному автомобілі.

Щоб отримати максимальну знижку в ці важкі економічні часи, більшість людей були призвело до зростання франшиз. У багатьох випадках, потенційні втрати можуть бути вдалося зберегти на низьких частотах. Це ваш транспортний засіб. Ви можете поговорити з ремонтної майстерні і отримати всю роботу, яку ви хочете зробити за найкращою ціною. Але коли це оренда автомобіля, всі з ваших рук. Компанія з прокату не має жодного інтересу в захисті вашого банківського балансу. Він платить гроші, щоб отримати відремонтувати автомобіль і відправляє вам рахунок. Немає пошуку, щоб знайти найдешевші запасні частини і низькі ціни магазинів тіла. Всі верхньої частини діапазону, а потім приходить кікер. Вона називається “неможливість використання” заряд. Ви, як очікується, щоб покрити свої розрахункові втрати прибутку, коли автомобіль знаходиться від дороги. І що ви думаєте. Якщо ви платите свої втрати прибутку, вони не мають жодних стимулів поспішати ремонт. Вони можуть приймати свої власні солодке час, і, в більшості випадків, ви платите – більшість приватних поліси не покривають втрати використання звинувачень. Деякі кредитні компанії пропонують обмежений кришкою, але прочитати дрібний шрифт, перш ніж покладатися на ньому. Обмежена кришку значить дуже мало дійсних грошей ніколи не буде виплачений.

Якщо ви тільки оренда на кілька днів, це, ймовірно, варто заплатити за LDW. Воно не може бути дешевого автомобіля, але вона захищає вас. Але якщо наприкінці законопроект буде занадто високою, Довіра до удачі і ваш власний страховий поліс. Сподіваюся, ваш власний дешевий страховий поліс автомобіля дасть вам достатньо роду буфером проти претензій Згадуючи, звичайно, що тільки найкращі приватні політика охоплює вас від страшної втрати використання звинувачень. Якщо нічого іншого, все це погано звісточки повинно дати вам стимул до їздять як ваші колеса проходить через яєчну шкаралупу. Привід так безпечно і ретельно, як це можливо. Якщо ви збираєтеся зламати кілька яєць, переконайтеся, що пошкодження незначно і втрати малі.