Які переваги страхування життя

Багато людей задаються питанням: “Які переваги страхування життя?” Страхування життя є важливою частиною більшості людей звук фінансового плану. Особливо, якщо ви молодше і тільки починаєте у вашій кар’єрі або ще перебуває в стадії накопичення багатства, ви, ймовірно, потрібно страхування життя.

Страхування життя, проте, часто не беруть до уваги, тому що 1) немає ніякого закону, що вимагає його, 2) багато людей не люблять думати про свою власну смерть, щоб вони уникнути цього, 3) це не “матеріальні”, тому люди можуть мати проблеми з відображенням його значення , 4), коли люди думають про фінансові питання, вони вважають за краще думати про свої власні накопичень, не платить хтось інший “тільки тому, що вони вмирають”, 5) деякі люди ображаються при думці про “встановлення ціни на їх життя», хоча це не те, що страхування життя є о.

Але зі страхуванням життя, ви отримуєте негайну нерухомості створений для вас. Ви захищаєте тих, кого ви любите від фінансових наслідків вашої передчасної кончини. Ви можете також захистити вашу власне спадщина, якщо ви використовуєте страхування життя як “ключовою фігурою” політики на себе, коли ви є власником або є партнером у бізнесі, або використовувати страхування життя як частина майнового планування, якщо ви один з “багатих ».

Таким чином, ви не намагаються платити людям тільки тому, що ти помреш, і я впевнений, що вони не хочуть вам зробити це (якщо ви думаєте, що вони роблять, то вам краще переглянути свої почуття до них!). Замість цього, по страхуванню життя повинна бути ретельно розплановані між вами і вашим агентом або фахівця з фінансового планування, щоб ви з’ясувати кількість нагоди втрати годувальника, що вам потрібно для захисту вашого чоловіка, дітей, і т.д. від жахливих наслідків вашої передчасної кончини. У зв’язку з цим, більшість людей недостатній мірі.

Істинна рекомендую вам носити в будь-якому місці від восьми до 20 разів ваш поточний дохід як ваші номіналу на вашій політиці. Це може здатися крайністю, але думати про наслідки вашої смерті. Після похорону витрати оплачуються, ваші залишилися в живих, ймовірно, потрібно замінити ваш дохід, щоб продовжувати піклуватися про речі. Якщо вони не можуть зробити це, вони можуть втратити свої будинки, вони могли б боротися, щоб дозволити собі предмети першої необхідності, їх спосіб життя може бути зменшена (якщо ви їх любите ви ніколи не хочете, щоб це відбулося), то вони можуть раптом кредитори переслідують їх, вони могли б не бути змозі платити своїм здоров’ям страхових внесків, та інших темних можливості.

Багато людей планують погано зі страхуванням, а іноді і некомпетентні або недосвідчені агенти не допомагає справі. Вони могли б запланувати тільки, щоб мати іпотечного окупилися, наприклад, і ніколи не мріяти необхідного потоку доходів (більша частина з нагоди втрати годувальника буде приведений у безпечне рахунка, що приносить відсотки, яка отримує більш високий дохід, ніж темпи інфляції і деякі будуть тільки беруться, коли це необхідно). Страхування життя йде не тільки про ваші вижили платити за похорон, погашення будинку, або мати додаткові гроші, щоб “піти” з забути про вашої смерті. Це повинні бути не просто про негайне міркувань, але вимагає довгострокового планування.

Так що наступного разу, коли ви ставите питанням: “Які переваги страхування життя?”, Просто спробуйте вмирати на мить.