Які основні страховиків життя

Одним з найбільш вигідних сучасного бізнесу день компанії зі страхування життя. Крім того, компанії, що продають політики є одними з найвпливовіших корпорацій в світі.

Ці великі, відомі фірми пропонують менш дорогі плани, які допомагають покупцям. Економічна стійкість страхової галузі допомагає цим компаніям зробити більшу частину грошей споживачів з привабливим повернення грошових коштів.

Компанія дає впевненість для компенсації і після виконання необхідне про ваш стан здоров’я вона буде застрахувати своє життя за певну суму, за яку ви будете платити регулярні installments.In великих містах це митрополит компанії зі страхування життя. (MetLife) ***, Transamerica Occidental страхова компанія і американський генерал страхової компанії *** (AIG) деякі з національно відомих компаній. Ці компанії справу головним чином зі страхуванням життя. Все життя і термін страхування життя обидва оброблені легко, таким чином, що поставить вас у спокої і зробити вас почувати себе комфортно.

Всі найбільші компанії по страхуванню життя працювати з схожими принципами. Вони забезпечують життя політики охоплення для задоволення потреб замовників. Тим не менш, вони відрізняються за своїм охопленням плани і терміни.

Митрополит компанії зі страхування життя пропонує певні чинники служби, простота адміністрування політики та надійної роботи. Що стосується фінансового планування, вони надають рішення і гарне обслуговування. MetLife вважається одним з найбільших страховиків у США, при поводженні з $ 2 трлн доларів політику. Фінансовий холдинг забезпечується MetLife з національно Chartered Bank.

MetLife, під Перестрахування Група Америки, також надає послуги в Європі та Азії. У 2005 році MetLife отримав сертифікацію найбільший страховик життя в Сполучених Штатах, з реалізацією життя мандрівника і посібники групи. MetLife пропонує як термін і цілі життя політика за дешевою ціною і уникає вершника.

За даними прес-релізи, американський генерал страхової компанії іншого з найбільших страхових компаній в Сполучених Штатах. Компанія є світовим лідером в області фінансового обслуговування, яка займається страхуванням, пенсійного планування та інвестицій. Ця компанія поширюватися в міжнародному всій Азії, Північній Америці, Європі, Латинській Америці і на Близькому Сході, а AIG число особин різних націям, складовим цілому American International Group ..

AIG забезпечує економію на життя політики за доступними цінами. Котирування онлайн пропонують легкий і клопоту безкоштовно варіант торговельний для своїх клієнтів. AIG плани можуть прийти з терміном життя, все життя або універсальні варіанти життя. Справа в тому, що термін їх життя політика є найбільш широко використовуваним, якщо порівняти його з іншими.

Корпорації Transamerica є холдинговою компанією низки компаній, що працюють в галузі страхування життя та інвестицій. Серед цих фірм, Transamerica Occidental Компанія зі страхування життя є найбільшим страховиком. Вони також займаються доступним політики, в тому числі строкові, цілий і універсальним.

Кожен з вищезгаданих компаній продають поліси страхування життя за доступними цінами і може гарантувати безпеку своїх клієнтів. Основні гравці в галузі частку деяких з тих же якостей. Платежі по політик клієнтів отримувати надприбутки для цих фірм.

Успіх компанії зі страхування життя визначається статус поплавці, поплавці ці премії, які були названі як поплавців. Деякі фінансові компанії, такі як рейтинг A.The компаній зі страхування життя оцінювали політику щорічно деякі дослідження і займає, як M Best, Fitch, Diamond Бонда, і стандартні і бідних залежно від їх виступів і клієнтів пам’яток і не зареєстрованих клієнтів своєї політики. Виходячи з цих даних ми оцінюємо легко компаній зі страхування життя і знайти правильний набір яких наші чотири найбільші компанії, згідно з цими джерелами, є AIG, TOIC, MetLife і Prudential.

Люди часто вибирають одну з цих великих компаній з безпеки він пропонує в порівнянні з меншою бренди знають. Для оцінки пов’язаних з цим витрат, будь ласка, натисніть на посилання нижче.