Які достоїнства і недоліки планів в галузі охорони здоров’я

Ви всі знаєте, що житло харчування та одяг є трьома основними необхідність свого життя. Але як же можна захистити і захищає його / її життя? Ви можете захистити ваше життя і ваше сімейне життя шляхом планів медичного страхування. Ви знайшли б багато людей в Каліфорнії, які не мають медичної страховки. Тепер це стало одним з найнеобхідніших речей у житті людини. Є багато страхування і страхування покриває кожного варіюється від одного.

Деякі з основних медичного страхування в Каліфорнії Kaiser страхування, Гімн Blue Cross страхування, Blue Shield страхування, страхування Етна, Health Net страхування і страхування Pacificare. Страхування, які згадані вище, мають різні плани, такі як медичний план, індивідуальний план, план групи, HSA плану, відшкодування план, план ОПЗ і ПФО плану.

Майже всі речі в цьому світі є як переваги, так і недоліки, і ви знайдете переваги і недоліки у страхових планів. Кожен план варіюється від інших планів, і кожен план має свої переваги. Медичне страхування є в основному для захисту вас і вашого сімейного життя. Вони також допоможуть вам в оплаті будь-якого великого рахунку хірургії. Тепер Ви можете подати заявку на будь-який вид страхування на он-лайн. Майже всі мають мінімальні страхові премії, яка виплачується раз на рік. Є страхування, де у вас є витрати, крім премії. Дозволяє нам поглянути на достоїнства і недоліки кожного планів.

плану групи:

Перевага групи план вони дешевші і покриває страховка для всієї родини. Страхова компанія пов’язує з деякими з лікарень і лікарів для їхнього здоров’я плану. Якщо ви йдете в ці лікарні та лікарів, то негайно почне лікування.

Індивідуальний план:

Як випливає з назви цього плану особливо для індивідуальних де всі медичні витрати оплачуються страховою компанією. Витрати на медичне обслуговування включає в себе стоматологічну, методи лікування, як фізіотерапія, променева терапія і т.д. ліки і госпіталізацію.

ОПЗ планом:

Ця організація медичного обслуговування плану охоплює практично всі витрати і пропонує всі кошти охорони здоров’я. Недолік цього плану вони відмовляються розглядати певні лікування.

РРО планом:

Організація бажаних постачальників надає Контракт медичних установ до страховика за низькою ціною. Вони мають велику мережу виборі лікарів і лікарень за вашим вибором. Але недоліком цього плану вони є дорожчими, ніж традиційного плану ОПЗ.

HSA плану:

Ці рахунки здоров’язберігаючої план податкових стимулів, де податки є безкоштовними. Гроші на ваш рахунок може накопичувати відсотки, і вони заплатили за свої медичні та витрати на охорону здоров’я. Вам буде надано з дебетової картки, яка використовується для оплачувати всі витрати на охорону здоров’я.

відшкодування планом:

Тут ви повинні оплатити всі медичні витрати зі своєї кишені, а потім ви можете попросити відшкодування від страхової компанії. Перевага цього плану ви можете вибрати будь-який лікар або лікарня за вашим вибором. Недоліком є ​​те, вам потрібно заповнити багато форм на місце лікаря, а також у страховій компанії.