Які ануїтетів і хто потребує

Рента, як інвестиційний варіант, часто бачили, як обмежувального, нецікавою і нудною. Ви платите гроші, іноді протягом багатьох років, і в кінцевому підсумку вам платять дохід від цих грошей. Це традиційний вид пенсійного ануїтету: це те, як дідусь назбирав достатньо, щоб боротися з убогістю після того як він перестав працювати. Але є й інші застосування для ануїтету, який може зробити його універсальним фінансовим вибір на певних обставин.

Рента не повинні бути оплачені з місяця в місяць, як і дідусь зробив. Вони можуть бути виплачені у вигляді одного великого одноразової. А потім, рано чи пізно, вони можуть бути виплачені знову, як дохід. Чому хтось хоче це зробити?

Один із способів, ануїтетів одноразово може бути використаний, у разі високого заробітку спортсменів або зірки шоу-бізнесу. Припустимо, що ви великий футболіст ліги і ви заробляєте мільйони доларів щотижня протягом декількох років, поки ви в ваш прем’єр. Звичайно, ви хочете особняки і швидкі автомобілі і гламурної кочового життя. Але якщо ви розумні, ви покладете частина цих грошей далеко в ануїтет, так що, коли ваш промативаніе дні залишилися позаду, вам не доведеться підмітати підлогу в Wal-Mart.

Той же сценарій відноситься до переможців лотереї. Це, на жаль часто буває, що люди, які несподівано для себе мільйонерів не мають ніякого досвіду роботи з великими сумами грошей, і вони витрачають їх шлях через свою удачу протягом декількох коротких років. Фінансові консультанти часто рекомендують ануїтет, принаймні деякі з цих грошей, так що це виливається в деякі довгострокові безпеки, коли витрати закінчилася.

І ще один спосіб ануїтетів одноразово використовуються у разі судових позовів. Якщо ви отримали травму в результаті нещасного випадку, і ви успішно пред’явити позов комусь, адвокати, ймовірно, переговори з врегулювання у формі ануїтету. Це означає, що у вас є дохід, щоб заплатити за ваш довгостроковий догляд, наприклад.

У будь-який час хто приходить у велику одноразово, успадкування, наприклад, має сенс розглянути ануїтету як спосіб зберегти ці гроші, так що ви в кінцевому підсумку може жити поза ним. Ви можете взяти дохід негайно (за умови, що ви не дуже молоді), або ви можете чекати, поки вам дійсно не потрібні гроші, і ви можете віддалитися від нього.

Але не ануїтетів мають негативні відгуки в пресі? Хіба ви не читали скарг від розчарованих начальства, що процентні ставки низькі і що очікувана золота приманка виявилася копійки? Є ануїтетів дійсно краще місце за свої гроші?

Відповідь залежить від ваших фінансових цілей. Велика привабливість ануїтетів є те, що вони безпечні. З фіксованою процентною ставкою ренти є більш безпечним, ніж із змінною швидкістю ануїтету яка, у свою чергу, є більш безпечним, ніж інвестувати гроші на фондовому ринку. Якщо ви хочете безпеки, знаючи, що ваші гроші знаходяться в безпеці, і що ви отримаєте дохід від нього незалежно від того, як довго ви живете, то ренти має бути не менше частина вашої інвестиційної стратегії. Рента купити спокій у той час як блакитних фішок крах доткомів і бульбашки луснуть.

Як і всі фінансові продукти, стежити за високу плату, як з боку фінансового консультанта, який продає його вам так і з боку страхової компанії, яка управлятиме коштами. Дізнатися, що це таке, перш ніж купити, і якщо ви не щасливі, то ходите по магазинах навколо, поки не знайдете угоду ви задоволені. Після цього ви можете розслабитися, забути про гроші і чекати.