Якщо це дешево, це буде поганою якістю

Одним з випробуваних і перевірених способів лову вашої уваги повинен оголосити, що щось не “дешево”. Проблема з цим словом в тому, що він змінює свій сенс. Наш досвід підказує нам, ви отримаєте те, що ви платите. Так що, якщо ви платите тільки низькою ціною, яка зазвичай означає, що ви отримаєте низьку якість. Хоча удача може бути на вашому боці, і ви знайти недорогу угоду, найчастіше результат буде незадовільним співвідношенням ціни і якості. Запозичення приклад з усього ставка, тут колись був підприємцем називається Джеральд Ратнер, який продав дешеві прикраси. У 1991 році він виступив з промовою, в якій він говорив буквальна правда, не маючи намір не більше гумористичним взяти на себе те мало бути очевидно кожному. Говорячи про деякі херес окуляри і графин для продажу у своїх магазинах, він поставив запитання: “Як ви можете продати це за таку низьку ціну?” І відповів на нього: “Тому що це повне лайно.” Він також описав деякі сережки, ». . . Дешевше, ніж бутерброд з креветками “. На наступний день, 500 мільйонів фунтів стерлінгів була стерта з оцінки фондового ринку і його компанія змушена була на межі банкрутства. Вона не робить, щоб говорити правду про реальну вартість вашої продукції. Ви завжди повинні надати своїм клієнтам можливість обманювати себе в купівлі, що ви пропонуєте.

Сьогодні, здоровий глузд говорить, що ви можете знайти дешеві онлайн страхування. Ці слова призначені для закликаю вас подивитися на те, що на пропозицію. Там є, звичайно, ніколи ніяких зобов’язань, щоб купити. Але, якщо ніхто не дивиться, немає ніяких шансів на страхову компанію, щоб зробити покупки. Маркетологів повинен сказати щось, щоб спровокувати вас в майбутнє. Так що, коли ви бачите слово “дешево” застосовується до всіх політиків для продажу через веб-сайт управляється одним страховиком, то читайте далі з обережністю. Це стара техніка продажів і дурні тільки ті, хто ніколи не ходіть по магазинах навколо і з’ясувати, що котирування конкуренції.

Все це підводить нас до онлайн пошукових систем, що отримати цитати з декількох компаній медичного страхування. При цьому, коли ви бачите слово “дешево” це більш реально, тому що ви можете порівняти і зіставити всі різні пропозиції від різних компаній. Тема премію ціни вказані дати вам відправною точкою, з якої можна судити співвідношення ціни і якості. Читайте докладно охоплення запропонував, будучи ясно, на що включено і що виключено. Визначте, що франшиза буде, скільки доплати є і повинні ви платити за наркотики або зустрітися витрати за свій рахунок. Тільки тоді, коли ви закінчите ви можете вирішити, як ви знайшли реальна пропозиція угоди. Можливо, ви знайдете одну або кілька політик, які є досить гарне співвідношення ціни і якості, щоб виправдати, який називається “дешево”. Якщо ви робите, ви спокійно закрити операцію і платити низькі страхові внески. Це дешеве страхування здоров’я, що шукали. Але якщо котирування довести універсально недостатня якість, ви рухатися далі і спробувати в іншому місці. Це старий, “Якщо спочатку вам не вдасться, спробуйте ще раз.” Знову і знову. Нові породи онлайн тільки компанії, що пропонують дійсно низькі ціни. Цей конкурс уповільнення збільшення страхових внесків від традиційних компаній. Продовжуйте шукати, поки не знайдете краща пропозиція на пропозицію.