Якщо тільки пенсіонер знав, як забезпечити їх пенсійного страхування життя-життя поселення

New York, NY вересня 2008,
Вони боролися за морями за свою країну під час Другої світової війни 2, вони допомагали будувати цю націю економіку своїми руками. вони дуже багато працювали в Америці співпрацюють протягом десятиліть, і тепер вони живуть за рахунок їх соціальної захищеності, заощаджень, інвестицій та пенсійних фондів. Бог благословить пенсіонер Америки.

Коли вони були молоді, вони знали, що в один прекрасний день їм доведеться піти у відставку. Вони старалися, щоб підготувати себе до того дня і дуже багато працював для цього. Тепер вони знають, що їх поточний дохід не буде достатньо, щоб підтримати їх, так як вони будуть жити довше.
З прогрес в технології та медицини тривалість життя всіх американських була підвищена до точки, де люди зараз живуть 5-10 років довше, ніж вони очікували.
У нижньому рядку це значить їм потрібно більше грошей для виходу на пенсію. Як вони отримують більше грошей? Вони були з робочої сили протягом декількох років. Яке б рішення вони можуть придумати, він повинен бути законним і швидко.

Фінансового ринку сьогодні пропонує безліч інструментів і програм для підтримки цих громадян похилого віку та задоволений їм з їх потребами. Програми, такі як вдома справедливості кредиту і зворотної іпотеки були навколо в той час як зараз. Єдина проблема з цими програмами є ціна, що старший платить. У більшості випадків вони втрачають свій якір активів, їх будинок. Інші кошти будуть ануїтетів, які будуть генерувати фіксованого доходу, але вимагають депозит готівкою. Життя поселення, яке є продаж непотрібних поліса страхування життя і останнім часом з’явився новий варіант, який має справу з одним власного капіталу.

Опції Капітал клавіша забезпечує абсолютно новий інструмент планування нерухомості для заможних приватних осіб.
Капітал Основні опції нерухомості призначений для клієнтів, чиї будинки оцінюється в $ 2 млн і більше, і які мають власний капітал у розмірі не менше 5 мільйонів.
Старший власник будинку отримує оплату готівкою, грунтуючись, зокрема, про те, як багато домовласників приймають участь, а в обмін на це вони робити будь-які майбутні вдячність із статутним ключовою програми.
Якщо один домовласник бере участь, варіант Капітал ключа зазвичай платить 10% до 15% від поточної вартості майна сьогодні, і в основному поділяють майбутньому задоволення у зв’язку з клієнтом.
Якщо є два кваліфікованих домовласників, і обидва вирішили брати участь, вони збиратимуть десь між 20% до 30% від поточної вартості майна тепер і справедливості Ключові опціонної програми він отримає 100% від будь-яких майбутніх вдячність.
Капітал Ключові опціонна програма пропонує громадянину старшого новий спосіб задоволення базових планування нерухомості, в тому числі нестача грошових коштів.
Клієнти використовували кошти, які вони отримали, щоб диверсифікувати свої активи. Деякі з них можуть вибрати для інвестування в інші об’єкти нерухомості в той час як деякі вважають за краще вкладати в різні фінансові ринки.
Інші клієнти Ключові Капітал нерухомості можуть переслідувати опції Капітал ключ, щоб відчути переваги благодійності зараз, поки вони в змозі спостерігати за плодами своєї щедрості.
На закінчення треба сказати, що, як за мого інтересу як до нерухомості та страхування життя я знайшов цю програму, щоб бути дуже корисні для старших. Оскільки вся опція, резервне копіювання з універсального страхування життя, де банк є власником і бенефіціар політики та старші виступають в якості страхувальника та ключовою фігурою. У зв’язку з тим, що старший був схвалений компанією зі страхування життя і визнані страховими, відкриє ще кілька опцій для літніх людей. Один з варіантів буде подати заяву на отримання поліса страхування життя і використовувати доходи від операції з капіталом, щоб заплатити за це чи подати заяву на отримання премії носія затвердженого фінансування програми і фінансувати високі премії. Роблячи таким чином старший захищатиме майно від податку на майно і буде мати більше грошей, щоб жити в той час живий і більше грошей залишиться спадкоємцям