Якщо ви інвестуєте в ощадний рахунок здоров’я

Коли ви витрачаєте занадто багато вашого щомісячного бюджету на медичне страхування, Є кілька способів, щоб знайти низько-преміум планів. Найбільш очевидною стратегією є підвищення франшизи на медичне страхування, але як ви збираєтеся керувати медичні рахунки, якщо ви не поранитися або хворі, поки франшиза зустрілися?

Якщо ви економите зараз і платити податки на відсотки ваші заощадження заробляють, чому б не інвестувати частину своїх заощаджень у неоподатковуваний рахунок. Це одна з переваг медичні ощадні рахунки (HSA). Вам залишається тільки відкрити HSA з певними кваліфікованими високою франшизи планів, а не всі плани, які мають великі франшиз.

У випадку, якщо ваш роботодавець не пропонує план HSA, ви можете вирішити, який банк або інша фінансова установа має кращі плани HSA і почати свій власний. В принципі, єдина вимога, що ви молодше 65 років, і ви придбати HSA-кваліфікованих високим податком план медичного обслуговування (HDHP). Ваш роботодавець може допомогти побудувати свій HSA, але вам зберегти контроль над фондами. Ви навіть можете продовжувати використовувати ваш HSA для фінансування охорони здоров’я після виходу на пенсію.

Як медичні ощадні рахунки в порівнянні з доплати плани?

Коли ваше здоров’я в порядку і вам потрібно кілька призначень лікаря, доплати планів може коштувати вам більше. Типовий доплати до лікаря проходить близько $ 25 або $ 35. Якщо ви платите за в мережі лікар з власної кишені, які можуть працювати тільки близько $ 65. Якщо ви платите $ 25 на місяць для підтримки вашої доплати в $ 25 до $ 35, ви могли б відвідати лікаря вісім і більше разів тільки на рівень беззбитковості. Перемикання з доплатою план високої франшизи HSA-план може допомогти вам заощадити час вашого здоров’я добрий.

Висока франшиза плани придбані після березня 2010 плаття за щорічне обстеження, щеплення і кілька показів, щоб виявити основні проблеми, як рак, будь ви зустрілися Вашої франшизи чи ні. Тепер, коли ви можете підтримувати рекомендується охорони здоров’я, не багато зі своєї кишені витрати, високі франшизи плани більше сенсу.

зробити медичні ощадні рахунки роботи в середньому віці?

Навіть люди за п’ятдесят, поки їх здоров’я є відносно хорошим, може тримати їх внески на медичне страхування низькою за рахунок переходу від традиційних доплати плани HSA-кваліфікованих плани. Це дозволяє створити баланс в HSA з кількістю збережених на щомісячні премії.

Якщо ви платите багато податків на прибуток, HSA планів також може допомогти вам скоротити, що ви платите у вигляді податків. Ця економія може бути також інвестовані у вашому HSA. Більшість витрат на охорону здоров’я вважається податком, тільки при покупці від HSA. Якщо ваш план медичного страхування не поширюється на аюрведичній медицині, стоматологічні послуги, окуляри, гомеопатія і т.д., Ви можете все ще платити за ці послуги з вашого HSA. Ви дозволили взяти податкове вирахування для всіх кваліфіковані медичні витрати, навіть якщо ви не перераховувати на ваших податкових декларацій.

Якщо ви плануєте потрібно багато дорогих охорони здоров’я в найближчому майбутньому і не мають заощаджень для управління високу франшизу, повне охоплення плани безпечна ставка. Крім того, пам’ятайте, що у вас буде менше часу, щоб створити баланс в HSA, коли ви близькі до виходу на пенсію.

HSA, які мають право на плани приходять в широкому діапазоні віднімаються варіантів, так що баланс між рівнем охорони здоров’я ти в змозі покрити до франшиза не зустрівся з зберегли. Подумайте, наскільки ви можете зберегти податок на прибуток, з більш низькою націнкою і, заробляючи оподатковувані відсотки.