Якщо вам не подобаються реформи національної доступного медичного страхування, створити свій власний

Один з головних об’єктів критики правової реформи охорони здоров’я адміністрації Обами в тому, що вона ставить занадто багато відповідальності і влади в руках федерального уряду. Багато людей вважають, що регулювання страхових компаній, наприклад, це відповідальність, яку слід залишити до Штатів.

У відповідності з конституційною теорії федералізму, це правда. Тим не менш, вона стає все більш важко зробити в разі скасування захисту пацієнтів і доступних медичних закону, якщо немає ніяких життєздатних альтернатив. Багато супротивників Республіканської відкривають себе жодної критики, яка зображує їх як “партія ні”, що вважає за краще виступати проти Демократичної пропозицій без багато нових ідей своїх власних.

Витрати на охорону здоров’я різко зросла за останні кілька десятиліть. За винятком нещасливої ​​спроби рано в адміністрації Клінтона, федеральний уряд і більшість держав, так проігнорував питання. Це було чудово, коли рівень безробіття був відносно низьким, і більшість людей мали один стійкий, повний робочий день з користю.

В результаті, мільйони американців стали незастрахованих. Уряду і підприємств по всьому тепер намагаються не відставати. Модифікації, які можна було б зробити поступово кілька років тому, зараз широкомасштабних реформ, які, можливо, повинні бути передані найближчим часом.

Згідно консервативним Heritage Foundation, штат Юта зробив це правильний шлях. Держава стало прийняття доступним реформи медичного страхування в 2005 році, коли тільки 10 відсотків його жителів були застраховані і витрати охорони здоров’я були найнижчими в країні. Хоча це не було нагальною проблемою, законодавцями штату було передбачення, щоб впоратися з нею.

У штаті Юта, медичне страхування реформи прийшли в декількох маленьких шматочків, а не один величезний шматок. Він також взяв до уваги найбільш актуальних проблем для місцевих громадян і підприємств, у тому числі високу поширеність неповний робочий день. Зрештою, вони вирішили по створенню портативних планам з визначеним внеском – де підприємства всіх розмірів могли внести певну суму для співробітників страхових витрат (які можуть бути пропорційної частки неповний робочий день і сезонних працівників, які, як правило, не підлягають стандартні роботодавця основі покриття) – у поєднанні з прозорими валютному ринку.

Рішення вдалося на двопартійній рівні, не викликає серйозні суперечки. Це значно важче для федерального уряду, щоб замінити програми, які вже активні, ніж встановлюють одне, де він в даний час не існує. Зараз штат Юта, в якому реалізована реформа охорони здоров’я в більшій гармонії з її вільної ринкової вартості підприємства, перш ніж вона була, знаходиться в набагато кращому становищі, ніж інші держави, які потрібно було тягнути ногами і кричати, щоб зробити їх ходи.

Штати будуть мати більший успіх у боротьбі з «Obamacare», якщо у них є свої власні реформи охорони здоров’я на місцях. Якщо вони підуть вакуум, Департамент охорони здоров’я та соціальних служб, швидше за все, щоб заповнити її. Це також показує, сумлінні зусилля у вирішенні проблем і боротьбу значну частину своїх жителів.