Яке свято страховка не покриє

Люди повинні завжди читати дрібний шрифт на поліс страхування подорожей. Це порада, яку я дав багато разів, але я до сих пір чую про людей, здивовані, коли їх політика не відшкодовує їх, якщо вони подати позов. Правда в тому, що є певні речі, які політики будуть стягувати додаткову плату за, або просто не покриватиме взагалі. Маючи це на увазі, ось список речей, які ви повинні будете перевірити дрібним шрифтом, бо, як більшість політиків не будемо розглядати його за замовчуванням:

Якщо Ваш багаж затримується на менш ніж за добу

Якщо Ваш багаж пропав, ваше свято страховка покриває його – тобто, якщо він відсутній протягом 24 годин. Біда в тому, що, якщо вона повернеться на 23 години, ваша туристична страховка не допоможе з будь-якої надзвичайної ситуації витрати ви будете потребувати, щоб зробити. З цієї причини, ви повинні завжди тримати важливих поставок в вашої ручної поклажі в разі, якщо ви можете бути без вашого багажу на деякий час. О, і затримки багажу, як правило, охоплює лише на вихідні шляху.

Чекайте, якщо ви вагітні

Якщо ви вагітні, більше знають про те дрібним шрифтом участь. Деякі компанії свята страховка покриває народженні дитини та ускладнень вагітності, але інші не будуть – читати дрібний шрифт ретельно, і бути в курсі всіх проблем, які можуть виникнути.

Смерть коханого пухнастого

Хоча смерть і хвороби в сім’ї вважається підходящою причини, щоб вимагати вашого свята відміна страхування, смерті або хвороби улюбленець сім’ї немає. Будьте попереджені, це навіть не поширюється на собак-поводирів!

Якщо ваша відпустка відміняється вашого туроператора

Загальновідомо, що дешеве страхування зазвичай охоплює свята мандрівники стверджують, якщо певні обставини не дозволяють їм рух (смерть в сім’ї, армії призову і т.д.), але якщо туроператор скасовує то це зовсім інший чайник риби. Більшість страховиків не скасують це, так перевірте свій скасування страхування ретельно, і перевірити які гарантує ваше туроператори пропонують.

зони військових дій і заворушень

На аналогічну ноту, якщо війни або цивільних заворушень спалахує під час Вашого візиту, ваше свято страхова компанія не може бути прагнуть допомогти. Звичайно ж, немає подорожі страховик покриє вас, якщо ви вирішите піти десь, що Міністерство закордонних справ та у справах Співдружності (FCO) не рекомендує.

перевірку особистих охоплення пункту

Іноді, ви знайдете найважливіші елементи, які ви можете втратити не поширюється серед ваших багажу і особистих покриття елементів, так що тримайте їх на вас у всі часи! Це можуть бути ключі, гроші, квитки, документи та кредитні картки!

крайніх спортивних травм

Дешеві страхування свято не є ліцензією бути безрозсудним! Знайте, що багато екстремальні види спорту не буде розглядатися як частина вашого регулярного страхування подорожей. Так що, якщо ви плануєте насолоджуватися спортом в той час як ви знаходитесь за кордоном, перевірте список винятків, щоб забезпечити вашу політику буде захищати вас. Як загальне правило, хоча, ви будете мати важкий час знайти компанію, страхування подорожей підготовлений за вас від нещасних випадків, отриманих при рафтинг, банджи-джампінг, альпінізм або польоти на параплані!

розлучення

Незважаючи на цей час одним з найбільш стресових речей, які сім’я може терпіти, більшість дешеві страхові поліси свято не дозволить скасування поїздки на основі або сторони, що подає розлучення. Так що якщо ви все ж піти, ви будете мати, щоб скасувати з власної кишені, і якщо ви вже там вам доведеться або дотримуватися його або заплатити, щоб прийти додому рано самостійно.

психічного захворювання або травми, викликані психічними захворюваннями

Психічні захворювання, як правило, не поширюється свято страхування, так що якщо у вас є будь-якої емоційної або психічної кризи під час відпустки, ви будете платити за збиток з власної кишені в більшості випадків.

Урок тут? Перевірити дрібним шрифтом дуже акуратно! Деякі з них ніколи не будуть покриті за рахунок будь-якого страховика, інші елементи доведеться ходити по магазинах навколо для, або платити трохи більше. Там немає такого поняття, як один розмір підходить всім страховий поліс, тому переконайтеся, що той, який ви обираєте, з урахуванням ваших потреб – це може заощадити сотні фунтів!