Якби тільки вони були страхування критичних захворювань.

Еванс були звичайною сім’єю. Марія була домогосподаркою, Пітер був постійний водіння робота для диліжанса. Вони були одружені 12 років, і у них народилася дочка 11 років і син у віці 7 і жили в підлозі в Didsbury на околиці Манчестера. Вони планували піти у відпустку в Бенідорм на узбережжі Коста Бланка в наступному році.

Так що життя була стабільна, і вони були дуже щасливі. У них було багато друзів, в основному через школу, що їхній син і дочка взяли участь і гарну соціальне життя.

І раптом все змінилося. Петро був мають головні болі протягом минулого місяця, але ніколи не замислювався над цим, – звичайно, немає причин, щоб зробити перерву в роботі на прийом до лікаря. Мері дала йому коробку парацетамол прийняти на роботу на всякий випадок вона стала гірше.

Це був понеділок, і день почався як і будь-який інший. Марія була в халаті на кухні, вносить бутерброди для Пітера взяти на роботу. Діти сварилися, як звичайно. Петро був у ванній гоління.

Потім був великий удар. Це не було схоже вазу падіння на підлогу. Це було якось м’якше, як великий мішок картоплі падіння. І було з ванної.

Серце Марії впав. Чомусь інстинкт підказував їй щось не так, зовсім не так. В одну мить вона була вгору по сходах і штовхнув двері ванної. Він відчинив ногою або так і зупинився. Вона штовхнула але щось заважало двері відкривати більше. Вона стиснула її голову в двері і кров відринула від її обличчя. Там був Петро нерухомо на підлозі, зім’яв обличчям вниз.

На секунду вона застигла. Тоді вона кричала вибух вранці …….

Зайняло 15 хвилин, для швидкої допомоги, щоб прийти і просто ще чотири хвилини для парамедиків, щоб підтвердити, що Петро тільки що переніс інсульт. Чи зможе він вижити? Щоб бути чесним, він був дуже хворий. Лікарі були б в змозі сказати їй більше в лікарні.

Петро зробив вижити. У нього було три довгих місяці в лікарні послідували ще два місяці у реабілітаційному центрі фахівцем. Для початку він був прикута до інвалідного крісла, але пізніше він почав ходити на короткі відстані за допомогою паличок.

Але у віці 36 років він ніколи не буде працювати знову.

Чи схоже це на ваш найгірший кошмар?

Статистика показує, що кожен п’ятий чоловік і кожна п’ята жінка страждає критичних хвороб до досягнення загальновстановленого пенсійного віку. Петро був незвичайним був інсульт такий молодий, але завжди є ризик, як це в житті.

Петра Сток вийшли з синіх, а й сотні тисяч сімей роблять набувати страховку для надання фінансової допомоги, якщо щось подібне трапитися. Вона називається страхування критичних захворювань. Цей вид страхування виплачує податком одноразові якщо страхувальник з діагнозом критичного захворювання. Типовий страхової суми буде в £ 125 000 до £ 200000 діапазон – це для страхувальника, щоб вирішити. (Що являє собою “критичні захворювання» визначається в рамках політики документів, але вони майже завжди охоплюють інфаркту, раку та інсульту, і зазвичай багато інших захворювань і станів, а також.)

Якби Петро страхування критичних захворювань, він отримав би гроші протягом тижня або близько того з лікарні, які підтверджують, що він переніс інсульт. Марія могла потім використовував деякі з його, щоб купити речі, які зроблять життя Петра більш зручною. Гроші також будуть використані на додаток до дострокового виходу на пенсію пенсійний Петро піти від свого роботодавця і різні посібники уряду вони тепер кваліфікації. Це може також означати, що Марія могла дозволити собі сидіти вдома і піклуватися про Петро, ​​знаючи, що великі одноразові в банку позбавили їх фінансового тиску.

Страхування критичних захворювань не може допомогти вилікувати інсульту, але це, звичайно, може означати, що у фінансовому відношенні, речі були в порядку.

Страхування критичних захворювань не з дешевих, але, на наш погляд є невід’ємною частиною сімейного фінансового планування. Будь ласка, подумайте.