Юта чекає реформ в сім’ї медичного страхування

Законодавчий Юта почав свої реформи охорони здоров’я почалися довгі Президент думав про це. Ряд реформ охорони здоров’я були обмежені законодавством у 2008 і 2009 роках. Таким чином, доступність закону і його положень, немає нічого дивного в штаті Юта і його жителів.

Батьки в Юті тепер зможуть включити дітей, у віці до 26 років, в їх власний охоплення. Зараз 11, 600 осіб будуть мати доступ до доступного охорони здоров’я через охоплення батьків. Цей і безліч інших змін чекати сімей в штаті Юта.
Ось подивіться на деякі з реформ охорони здоров’я в штаті Юта.

• сім’ї тепер будуть забезпечені податкові пільги, щоб вони мають доступний охопленням. Податкові пільги також виграють 40500 малих комерційних фірм, які забезпечують страхування співробітників та їх сімей.

• $ 5000000000 тимчасові програми раннього перестрахування пенсіонера допоможе 38, 500 чоловік і їх сімей. Ця програма буде діяти з 1 червня 2010 року.

• Оскільки більше Utahns будуть покриті, цін-переносити будуть усунені. Сім’ї раніше були заплатити $ 1000 більше за рахунок цін-переносити.

• Юта обмін медичної страховки забезпечить сімей зі страховими вибори збільшити конкуренцію і дозволить більш споживчого вибору. Сім’ї можуть порівняти витрати і вигоди, щоб вибрати покриття, яке є доступним.

• сім’ї в штаті Юта також буде мати гарантований вибір страхування незалежно від того, члени втратити або змінити місце роботи або перемістити або хворіють.

• Нові плани будуть охоплювати області профілактики і оздоровлення переваг на безоплатній основі для сімей в штаті Юта.

• Більше мільйона Юта сім’ї не доведеться турбуватися про їх покриття біжить, як страхові компанії не зможуть розмістити життя межах.

• Діти з вже існуючими умовами не може бути відмовлено страховим покриттям більше. Це відбувається, як велике полегшення для батьків у штаті Юта. Це положення поширюватиметься на всіх жителів штату Юта з 2014 року.

• Вибір сім’ї лікарів, будуть збережені. Те ж саме стосується вибору планів. Якщо сім’я щаслива з освітленням у них є на даний момент, їм не потрібно його змінювати.

• $ 40,1 млн. доларів від центру доступні для Юту, щоб забезпечити покриття для незастрахованих жителів з вже існуючими умовами. Федеральний уряд буде керувати програмою, якщо уряд обирає не Юта, щоб запустити його.

Близько 1,6 мільйона жителів у штаті Юта і їх сім’ї більше не будуть турбуватися про колосальні на кишенькові витрати, коли їх кришки вичерпаються. Це тому, що страхові компанії не будуть мати можливість зробити життя обмеження на плани, які вони пропонують.

Закон також захищає 186 000 жителів і сімей штату Юта, які придбали кришки з шахрайським практики страхування.

Юта, в перший раз, буде мати можливість Федерального Medicaid, який забезпечить фінансування для всіх малозабезпечених верств населення, незалежно від їхнього віку, сімейного стану або інвалідності.

Жителі штату Юта завжди були грою для страхових реформ. І доступність Закон дасть сімей в штаті Юта з нетерпінням чекати здорове майбутнє.