, Що є однією премії відстрочений ануїтет (SPDA)

Той, хто хоче, щоб його або її гроші ростуть безризикових в той час як відстрочки податку на прибуток на сережки частину свого рахунку, з метою створення доходу в більш пізньому віці, може вибрати SPDA. Багато людей користуються ідея фіксованою процентною ставкою, яка буде діяти протягом певного періоду часу, зазвичай від одного до семи років. У більшості випадків, тим довше Gurantee, тим нижче процентна ставка. Цей тип ануїтету найбільш легко в порівнянні з депозитного сертифікату в банку. В обох випадках, Ви отримуєте гарантовану швидкістю протягом заданого періоду. У ануїтет, ви понесете капітуляції звинувачення, якщо ви берете свої гроші, а в CD ви зіткнулися з 5:57 місяці раннього виведення кари. Різниця, однак, у тому, що з депозитного сертифікату, ви будете платити податки щороку на зароблених відсотків, навіть якщо ви не відмовитися від нього. З SPDA, ви, ні платити податки, поки ви робите висновок.

Ви могли б розглянути SPDA, якщо:

Ваша мета, щоб вкласти гроші з мінімальним ризиком і вас приваблюють транспортні засоби, такі як компакт-диски та Treasuries, і
Ви знаєте, ви не збираєтеся, не потребує будь-якому з грошей ви інвестування до закінчення віці 59,5 і
Вам не потрібно поточних доходів, але буде потрібно якийсь час після доходу віці 59,5 і буде в рівній або нижчий податок кронштейн, або
Ви вже 59,5 років і старше, ви повинні поточні доходи, і SPDA ви розглядаєте пропонує гарантоване п’ятирічного процентній ставці, яка вище, ніж ставки по п’ятирічних компакт-дисків і Treasuries.

Таким чином, є один набір обставин, в яких я безумовно раджу розглядати SPDA. Якщо вашою метою є, щоб мати дохід під час Вашого років виходу на пенсію, але ви не хочете приймати будь ринкового ризику з вашого столиці, і ви хочете, щоб не платити податки зараз, але не перебувають у досить високої податкової категорії муніципальних облігацій сенсу , і ви вважаєте, що ви будете в більш низьку податкову категорію, коли ви все, то SPDA можуть бути великі інвестиції, незалежно від вашого віку.

Я також рекомендую SPDA, коли хтось у віці 59,5 і необхідно прийняти Sepps, по суті рівній періодичних платежів, доходів (платежі ви можете взяти, не заплативши 10 відсотків IRS страти податок).

Що я повинен слідкувати за тим, коли по магазинах для SPDA?

Ви повинні перевірити, щоб переконатися, що страхова компанія, що випустила ануїтету є безпечним. І це дуже важливо, запитаєте про процентну ставку пропонуються, період часу, протягом якого процентна ставка буде гарантовано, і здача строк, передбачений договором. В ідеалі, процентна ставка повинна бути хороша, і термін, на якій ставка гарантовано має бути не менше тих пір, як капітуляція період. (Іншими словами, якщо процентна ставка становить 7 відсотків, а контракт має п’ятирічну surrneder періоду, компанія повинна платити вам 7 відсотків для всіх п’яти років.) Якщо вам пропонують привабливу відсоткову ставку для гарантованого один рік період, але здачу період триває протягом семи років, будь ласка, будьте обережні. Навіть якщо на перший рік ставка є видатним, у відсутності більше Gurantee ви приймаєте на себе великий ризик щодо того, що процентна ставка буде на другий рік, третій рік, і так далі. Багато компаній присоски Вас з хорошими першого року швидкість, а потім опустіть її значно в решту життя. Нарешті, запитайте, як компанія ставить її оновлення процентної ставки, якщо це доречно, або зробити деякі перевірки за своїм розсудом. Таким чином, ви точно знаєте, що ви отримуєте.

Як я можу перевірити на оновлення компанії ціни?

Попросіть, щоб побачити історію оновленні ціни для літніх політики SPDA, що компанія має в силі. Якщо компанія має тенденцію до зниження процентних ставок з політики, як вони стають старше, є гарні шанси, що це знизить твою теж. Переконайтеся, що ви порівняти оновленню компанії ціни в попередні роки, ставки по Treasuries і компакт-диски за ті ж роки. До речі, ви будете знати, має сенс для вас, щоб придбати конкретний SPDA.

Чи можу я мою SPDA ануїтету?

Так, хоча це може бути не доцільно робити це. Страхові компанії, які пропонують ануїтет правило, використовують різні фактори аннуітізаціі annuitizing коли – тобто, при розрахунку, скільки платити щомісяця по Вашому житті. Якщо ви шукаєте дохід від ренти, було б краще, щоб з’ясувати, які компанії пропонують кращі ціни аннуітізаціі та / або купити прямо негайно, або доходу, ренти. Як правило, аннуітізаціі ставки, пропоновані контракти SPDA не так вигідно, як ті, що пропонуються негайного ануїтету контрактів, і навіть негайного ануїтету ціни варіюються від компанії до компанії.