, Що є кращим припущенням про реформу

Це пишеться як злий дебати вирує в Конгресі щодо законопроекту про реформу охорони здоров’я служби. Залежно від того, хто, хто слухає, це буде або економити мільйони життів американців або початок епохи, де смерть панелей бюрократи вирішують, кому жити, а кому вмирати. Рідко можна знайти такі крайні Мова страху використовується, щоб обговорити, що повинно бути досить сухий предмет. З майже 50 мільйонів дорослих у США без плану здоров’я і лікарні швидкої служби згинається під напругу, ми повинні бути з дискусії про моральність залишаючи так багато людей, щоб померти без сторонньої допомоги. І, перш ніж всі починають скаржитися на неперевірених твердженнях, спробуйте вдаючись до допомоги смертність серед незастрахованих і подивитися, наскільки багато державних звітів Є, більш висока смертність серед бідних і незастрахованих. Є міфи і факти там. Розробіть для себе, які факти.

Чому має бути більш сильної опозиції заходом для поліпшення якості медичної допомоги? Відповідь на це питання легко знайти. Корпорацій і професій з самим втратити в цій реформі мають глибокі кишені, і вони витрачають гроші, щоб маніпулювати громадською думкою за допомогою брехні і обману. Там може бути жодних сумнівів система США не працює. У нас одні з найвищих витрат на душу для лікування в розвинених країнах світу і звання у дна для смертності. Ніхто не повинен хочемо жити в країні, де ми платимо так багато і так багато людей помирають через відсутність належного догляду. Однак, це нинішня реальність захищаються Республіканської партії. Це не було б так погано, якщо республіканці мали свою програму реформ. Але всі вони пропонують опозиції демократів пропозицій. Це негативне, щоб кожне речення незалежно від обставин справи.

Озирнувшись в Інтернеті прямо зараз, це легко побачити обіцянками дешевого страхування здоров’я, але ці слова посрібленій тільки довести, частково вірно. Для середніх і високих доходів, є доступне медичне плани там. Для іншої частини населення, ви виявите, що ви можете собі дозволити, і сподіватися на краще. Дрібним шрифтом в політиці так багато дає страховикам багатьма різними способами, в якому відмовити у виплаті за позовами або платити тільки відсоток того, що ви очікуєте. Гірше того, компанії все частіше відганяючи людей, які мають більш дорогих хронічних захворювань і розладів. Їх прибуток важливіше, ніж необхідність дати справедливий доступ до медичної процедури. Було б чудово, якби були один або два етичних страхових компаній, там, дійсно, пропонують дешеві медичного страхування з умовами, які пропонуються розумні кришка для тих, з нещастям отримає травму або захворіє. Але обіцянки етики губляться у світі, рухоме капіталізму. Вільний ринок означає максимізацію прибутку за рахунок клієнтів. Важко передбачити, чи буде це остання спроба реформувати охорону здоров’я виявиться успішнішим, ніж з останніх сил за президента Клінтона. Що б не сталося завтра, сьогодні ставки страхових внесків як і раніше росте і якість догляду продовжує падати. Ми як і раніше стикаються місяців або, можливо, років боротьби, поки реформа не знижує ціни.