, Що є кращим поліс страхування життя для вас

Ви шукаєте, щоб купити поліс страхування життя? Який тип політики буде краще для вас? Це може залежати від того, що ви в змозі платити, скільки охоплення, Ви потребуєте на додаток до довжини страхового покриття. Витратьте деякий час на перегляд приблизно за кращу угоду.
Для того щоб отримати страхування життя, ви робите платежі називаються премій страхової компанії. Ця компанія обіцяє виплатити ваших підопічних з нагоди втрати годувальника, коли ви минуться.
У вас є два варіанти щодо тривалості страхового покриття. Ви можете купити страхування життя, який захищає вас протягом обмеженого періоду часу або, яке охоплює тебе, поки ти не помреш.
Найдешевший тип покриття, як правило, термін страхування. Ви можете купити гарантія строком на один рік говорять, п’ять років або десять років. Якщо ви помрете протягом певного терміну вашому призначеному бенефіціарів буде збирати з нагоди втрати годувальника. Якщо ви вижити зазначеного терміну припиняє політику і ніякі виплати не проводиться.
Зменшенні терміну страхування життя політика налаштована так, що її номінальної вартості щорічно зменшується. Таким чином, Ви отримуєте найбільш охоплення на початок політики і дуже мало охоплення в кінці його терміну.
Термін страхування, як правило, менш дорогим, оскільки страхові внески нижче, ніж в цілому по страхуванню життя. Термін страхування життя працює краще, коли його тривалість обмежена максимумом близько десяти років. Крім того, довгострокової політики не збирають грошову вартість, що ви можете зайняти щодо у вигляді кредитної політикою.
Політики Грошова вартість об’єднати нагоди втрати годувальника з відкладені податкові заощадження. Частина премій ви платите накопичується в якості грошового резерву. Якщо ви здаєтеся політики, ви можете отримати грошовий резерв тому. Якщо ви повинні померти, бенефіціари отримують з нагоди втрати годувальника. Страхування вартість Грошові кошти можуть бути розділені на все життя і універсальне страхування життя.
Все життя найбільш традиційний вид. Політики премії залишаються такими ж по довжині політики. Поліс покриває вас, поки ви не помрете. Він також скарбів до грошовий резерв. Однак, ви не владні над тим, як гроші вкладаються.
Вселенська життя більш гнучку політику типу. Ви можете змінити розмір премії, застосовуючи частина зібраних заощаджень, щоб допомогти покрити витрати. Ви також можете збільшити кількість з нагоди втрати годувальника в той час як політика активна. Тим не менш, ця гнучкість буде коштувати вам більше грошей, щоб реалізувати.
Існує правило, гарантована прибутковість накопичувальної частини за перший рік страхування. Існує також мінімум на місці протягом усього терміну політики.
Ви не можете займати гроші проти терміну політику, так як він не збирає грошовий резерв. Якщо у вас є політики грошової вартості, Ви можете бути в змозі займати щодо грошового резерву. Ставки за кредитами на політику грошової вартості, як правило, нижче, ніж у поточної ринкової вартості. Проте, якщо ви не погасити кредит, то належні суми віднімається з втрати годувальника виділено у вашій смерті. Ваша бенефіціарів тому отримає менше.
Страхування життя може бути доступна для вас, як частина вашого винагороди працівникам. Якщо ні, то ви можете зв’язатися з страховим брокером чи фінансового планування, щоб допомогти вам у пошуку кращих поліс страхування життя для ваших потреб. Можливо, вам доведеться порівняти кілька політик, перш ніж вибрати правильний вибір для Вас.