, Що є додатковим Medicare і хто пропонує його до Каліфорнії

Деякі з важливих медичних страхових компаній включають Каліфорнії Гімн Blue Cross, Health Net, Kaiser Permanente, PacifiCare, Blue Shield Каліфорнії і Етна. Довідкова медичне страхування є приватною політики в галузі охорони здоров’я, що надаються приватними страховими компаніями. Ці плани передбачають багато постачальників медичних витрат, які не підпадають під первісної політики догляду медичного страхування. Його також називають Медігеп, оскільки він охоплює проміжок, надісланий оригінальної політики охорони здоров’я страхування.

Щоб мати право на додаткове політики Medicare, то для цього вам необхідно записатися на частини А і В оригінальних поліс страхування здоров’я. Або ви можете вибрати для цих планів під час відкритого періоду надходження або ви можете пройти медичне обстеження і купити політики індивідуально. Довідкова Medicare плани в Каліфорнії продається приватними страховими компаніями, яким дозволено пропонувати стандартні 12 таких планів. Кожен план має різні переваги, хоча всі переваги покриття по частині А і В також знайдені в усіх цих страхових планів (тому що вони є частиною основного плану медичного страхування). Тим, хто планує подати заявку на додаткові політики Medicare в Каліфорнії повинні знати, що є деякі терміни та умови для участі в те ж саме. Якщо ви вчинили в автономному Частина D, ви не можете продовжувати користуватися лікарського забезпечення. Яку б компанію в Каліфорнії, ви купуєте додатковий план Medicare від; плани пропонують ті ж переваги, хоча премія може змінюватись.

З Довідкова Medicare компанії в Каліфорнії, Блакитний Екран Каліфорнії належить Blue Shield Асоціації та високу якість медичної підприємством за доступними цінами. Вона була створена в 1939 році і це не для комерційного медичного плану мають близько 3,2 мільйонів членів і є однією з найбільших мереж плані здоров’я в державі.

Kaiser Permanente була створена в 1933 році з метою задоволення декількох тисяч чоловік, розташований в Лос-Анджелесі, і сьогодні вона перетворилася в мільярд доларів компанії, що зробили послуги, медичне страхування для інших десяти держав (крім Каліфорнії), а також. Це найбільший плані здоров’я, не прибули в країну з близько 9 мільйонів членів по всій країні. Деякі додаткові пільги, що надаються компанією для членів Каліфорнії включають щеплення, відвідування енергії інфекцію, очей іспити, перший візит після пологів і планування сім’ї.

Cigna охорони здоров’я Каліфорнії становить близько 200 років компанія, яка була створена в 1792 році. Компанія пропонує міжнародним, охорони здоров’я та плани страхової групи. Інші плани пропонованих нею додаткових продуктів включають страхування від нещасних випадків, стоматологічні, інвалідності та життя кришками. Компанія пропонує організацію медичного забезпечення (ГМО) планів, в яких учасники мають свободу вибору свого лікуючого лікаря в ОПЗ мережі компанії. Інші додаткові переваги включають підтримку для лікування хронічних захворювань, Знижки для користувачів, особиста допомога, цілодобовий доступ до своєї медичної інформації.

Етна Каліфорнії пропонує різні плани, включаючи аптеки, допомоги з непрацездатності страхування, стоматологічне страхування життя і кришки до народу. Він має більш ніж 15 мільйонів членів і близько 15 млн. групі здоров’я бере участь разом з 13 мільйонів чоловік беруть участь в стоматологічних плани. Компанія була заснована в 1850 році яка в даний час охоплює всі регіони в США. Ви можете вибрати з широкого спектру плану, який включає основні лікарню тільки план, доплата за відвідування лікаря, франшиза плани і високу франшизу HSA сумісні плану.