Що я повинен робити, якщо я” м в автокатастрофі

Це прекрасний день, і ви їдете по дорозі беручи в пейзажі. Вітер дме через ваші волосся і бриз почувається добре бісером вниз з вашого боку. Ви бачите, що це червоний кабріолет Mustang подорож прямо перед вами. Номерних знаків на Мустангу читає FIN ви думаєте ..? LY. У вас є труднощі з читанням пластину так вам прискорити, щоб стати ближче до задньої частини транспортного засобу. Як ви натиснете на газ вашого автомобіля вона прискорюється від п’ятдесяти до шістдесяти п’яти в одну мить, і перш ніж ви знаєте, що ви є, що задні закінчив маленький червоний мустанг. У цей момент ваше серце раси, і ви відчуваєте злість, страх і розчарування в тому, що тільки що відбулося.

Ви говорите собі, що я буду робити і як мені вдалося викликати цю аварію. Я міг штовхнути мене за те, що тільки що відбулося.

Ви зараз думати про наслідки і спробувати визначити, що ви повинні робити далі. Потім ви вирішуєте вийти з автомобіля, щоб подивитися, як водій Mustang робив. Водій Mustang якого звали Менні, здавалося, робив фізично нормально, проте він був засмучений, що я вдарив його класичний червоний цінні володіння з номерними знаками які ви виявили читати Нарешті.

Якщо ви знаходитесь в автомобільній аварії, в першу чергу, спробувати отримати якомога більше інформації від іншої сторони, що залучені до аварії, яка буде включати в себе наступне: водійські права інформацію (ім’я, дата народження, номер ліцензії, адреса), телефон число, номерний знак, тип транспортного засобу (рік, марка, модель і колір), страхової інформації (номер поліса, назву страхової компанії, і адресу, якщо це можливо). Якщо інша сторона не має страховки, не забудьте отримати номерний знак та іншу інформацію раніше. Крім того, якщо є свідок або свідки на місці події, отримати своє ім’я, адресу і номер телефону, якщо взагалі можливо. Це буде дуже корисно у визначенні того, хто несе відповідальність за заподіяння аварії по відношенню до відповідальності.

Якщо відділ поліції називають на місце аварії, звіт може бути прийнято. Якщо це так, то поліцейський приймаючи звіт може відокремити зацікавлених сторін і виявлення інформації, раніше перерахованих може бути важко отримати. Якщо це так, то переконаєтеся, що ви отримаєте номер поліцейського звіту, так що ви можете надати цю інформацію для вашої страхової компанії. Ваша страхова компанія буде отримати копію доповіді, в якому ідентифікація та інформацією про аварії будуть перераховані для всіх що беруть участь.

Зверніться до страхової компанії, щоб повідомити про аварію якомога швидше. Незалежно, якщо ви плануєте при переході через страхову компанію іншої людини з” для ремонту Вашого автомобіля. Більшість страхових компаній вимагають від своїх страхувальників про аварії.

Якщо ви не в змозі повідомити про аварію вашої страхової компанії, ви можете знайти на більш пізній даті, коли ви намагаєтеся застосувати для іншої страховий поліс, який ви перераховані на те, що називається KLUE звіту в разі неявки конкретної аварії, щоб ваш оператор. Це може зробити негативний вплив на вас отриманні нової політики. Ви можете бути перераховані на KLUE звіт, навіть якщо аварії не винен.

У доповіді KLUE є спеціалізованим доповідь, який використовується в більшості страхових компаній щодо ліцензованих водіїв, які намагаються отримати нову політику. Він також надає інформацію про вашу історії водіння.