Що хорошого в уповноважений

Кожна держава в союзі має департамент чи управління страхової управляють комісара. Все це звучить дуже вражаючим, але, здебільшого, ці уповноважені мають досить низький профіль. Тільки в штатах, де утримувачем офісу активіст і захищає права споживачів, ви отримуєте будь-яку рекламу в ЗМІ. Головним чином, в цих випадках, це все негативне висвітлення як великі корпорації платять за великі заголовки говорять, що вони будуть виведені з бізнесу, якщо комісар продовжує вести війну проти них. Іншими словами, страховики абсолютно задоволений системою, поки це беззуба. Але в той момент це може загрожувати їх прибутку, це найгірший тип державного втручання можна собі уявити. Так що ця роль і Департаменту на підтримку насправді хороша річ, чи це ще один приклад великого уряду витрачати гроші платників податків?

Структура є ідеальним для захисту прав споживачів. У теорії, комісар встановлює основу для конкурентоспроможності в межах кожної держави. З конкуренцією, страховики змушені пропонувати більш якісну продукцію за нижчими цінами, щоб тримати їх частки на ринку. Є потенціал контролю за право підняти премії та роль в обробці та виносити судове рішення за скаргами. Так якщо ви маєте щастя жити в стані контролюється демократами, шанси у вас є комісар який активно захищає свої права, обмежуючись підвищенням страхових внесків і готові покарати будь-якого страховика встановлено, що ставився до тебе погано. Якщо ви живете в Республіканське державне, ймовірність того, ваша комісара рідко робить що-небудь загрожувати місцевим страховиків і, якщо скарги підтримав проти місцевих страховиків, Ви можете бути впевнені, що Ви ніколи не почуєте про це.

Як приклад доброї практики, давайте гойдатися Нью-Йорку, який щойно опублікував свій щорічний рейтинг скарг і пропозицій. Чому це так важливо? Ну, якщо ви їдете до поновлення або озираючись на ваш перший політика, це гарна ідея, щоб знати, які компанії мають найменшу кількість скарг. Якщо ви купуєте сліпі, ви можете отримати на позов, а потім з’ясувати, чому це страховик має один з найвищих кількість скарг на його обробку претензій. У багатьох державах, ця інформація або не опубліковані або публікуються тільки як голі номери з тотожності страховики ретельно видалити з поля зору громадськості. Нью-Йорк пишається своєю запису на захист прав споживачів. Це важливо, оскільки, в 2009 році жителі Нью-Йорка витратив близько $ 10 млрд на страхування своїх автомобілів.

Так що наступного разу, коли ви використовувати цей сайт, щоб отримати авто страхування котирування, перевірити сайт управляється комісара вашої держави, щоб бачити те, що інформацію про скарги була опублікована. У Нью-Йорку, ви виявите, що загальнонаціональні Взаємна кращий запис без скарг не підтримав, а довгі Страхування Острів має найгірший результат серед 167 страхових компаній, що мають ліцензію продавати поліси в Нью-Йорку. Він підтримав 265 скарг проти нього. Пам’ятайте, що розмір це все. Allstate Insurance взяв в $ 1,26 млрд. у вигляді премій і мав 180 скарги підтримав проти нього. Просто купувати страхування Вашого автомобіля від великої компанії не є гарантією кращого лікування.