Що таке страхування страхування розуміють наші way_

Що таке страхування?

Страхування являє собою договір між двома сторонами, за яким одна сторона називається страховик зобов’язується в обмін на фіксовану суму звані премії, щоб сплатити іншій стороні настанні певної події.

Страхування є захист від фінансових втрат, що виникають при настанні непередбаченої події. Страхові компанії збирають премії забезпечити цей захист. Втрата виплачується цієї премії, зібраної від страхування громадянської. Закон про страхування компанії в якості довіреної особи на суму зібраних через преміальні.
Страхування, як правило, діляться на три основні категорії, (I), страхування життя, (II), медичного страхування і (III) Генеральної страхування (IV) страхування автомобіля і багато іншого.

Щоб отримати страховку особа або організація може звернутися в страхову компанію напряму, через страхового агента зацікавлених компанії або через посередників.

Переваги страхування

Гарантії себе і, AOS сім’ї для задоволення майбутніх потреб
Душевний спокій, у випадку фінансових втрат.
Заохочуйте збереження.
Податкові знижки.
Захист від претензії кредиторів.
Захист від особистого кредиту, житлового кредиту або інших типів кредитів.
Забезпечити захист кришки промисловості, сільського господарства, жінки і дитини.

Причини для покупки страхування

Страхування купує час і гроші
Люди люблять посилатися на страхування як страхування на строк, з причини того, що страхового відшкодування виплачується застрахованій, AOS бенефіціарів у разі смерті або від зрілості політики. Гроші простягнуту страхування допомагає виграти час, щоб пристосуватися до зміни обставин. Страхування надає великі суми готівкових грошей, які будуть тримати спосіб життя для залишилися в живих, як це було до настання страхового, AOS смерті.
Страхування пропонує спокій
Для людини, яка купує страховий поліс, він пропонує абсолютне і повний спокій. Він або вона знає, що рішення, прийняте ним буде надавати надійну вигоди в майбутньому, чи дійсно людина може дожити до цього. Поліс страхування життя буде згодом довести це в майбутньому, якщо і коли необхідні кошти. Це є гарантом договору страхування.

декількох додатків
Майбутнє неясно для всіх і кожного. Ніхто не знає, як довго він чи вона буде жити. Інвестицій допомога виплачується застрахованій, AOS бенефіціарів після його смерті, або він може бути використаний протягом життя, а також. Життя власників страхового поліса може звернутися до грошової вартості страхового поліса в разі надзвичайної фінансової ситуації, коли всі шляхи або заблоковані або відмовлено. Вони знають, що вони можуть скористатися кредитування, на підставі їх страхові поліси.
Власники страховий поліс можна використовувати грошову вартість їхньої політики для задоволення своїх довгострокових фінансових потреб, а також. Вони, можливо, цілеспрямовано інвестували у страхуванні використовувати грошові кошти в політиці для своїх дітей, AOS майбутніх витрат шлюбу або більш високі мита освіти.

міцний еластичності
Оскільки страхування життя є досить гнучкою, щоб обслуговувати кілька потреб, застрахований може тримати кілька довгострокових цілей на увазі, як тільки він або вона інвестує в страховій план. Готівкою вартість поліса може бути виділено в напрямку збільшення щомісячного доходу при виході на пенсію років. Дозвілля років повинні бути перетворені в задоволення років. Постійне страхування життя призначена на концепції довгострокового гнучкість.

фінансова безпека
Страховий поліс пропонує договірних гарантій для людей, що шукають спокій, коли вони купують страхування життя. Страхування життя пропонує повну фінансову безпеку. Купівлю страхування життя демонструє турботу про сім’ю, AOS майбутнього фінансового благополуччя.

повагу до сім’ї
Купівлю страхування життя чітко відображає догляд і турбота про народ політики власнику дуже подобається.

Страхування є більш безпечним
Жоден фінансовий інститут не може робити те, що робить страхування життя. Ні промисловості може створити резервну свою продукцію із запасами і надлишків як звук, як і в страховій галузі.
Доказ міцності та безпеки, що страхові компанії домоглися того, навіть при найнесприятливіших умовах є предметом гордості для всієї страхової галузі. З покоління в покоління, страхування життя був визнаний як найбільш еталоном безпеки, проти яких інші галузі вимірюються.