Що таке страхування орендаря

Чи є це ваше перше час, щоб жити на свій розсуд, або робив це протягом багатьох років, маючи орендаря страхування один факт, що ви повинні знати і брати до уваги.

Подумайте про це. Ви приходите додому і дізнатися, що ваш номер / квартиру / квартира була пограбована. Звичайно, всі ваші цінні речі були взяті за винятком кухонній раковині. А ще краще, спробуйте уявити собі це. Ви замовляєте вечерю і доставки хлопець випадково натикається на сходах і має невдале падіння. Тепер замість того, щоб їжа, яку ви замовили, щоб він також зарядки, щоб ви платили за його аварії. Що ви робите? Це де орендаря страхування приходить дюйма Безумовно, це один сусід по кімнаті, що ви не будете заперечувати того, щоб залишитися.

Що таке страхування орендаря? За назвою поодинці, це вид страхування, який захищає орендарів, як ви. Ця політика платить, щоб замінити ваші речі, якщо вони були вкрадені, пошкоджені або знищені за певних умов. Орендаря страхування захищає вашу власність і, перш за все, вас від непередбачених ситуацій і обставин, які можуть виникнути.

Є два типи страхового поліса орендаря. Фактична страхова вартість і страхова вартість заміни. За допомогою цих 2 варіантів, ви можете вирішити, на який тип підійде вам найкраще.

Фактична вартість страхування є політика, яка відшкодовує вам знизилася вартість вашого втрачені, викрадені або знищені речі. Сенс, якщо грабіжник краде ваш ноутбук ви купили за $ 1000, і тепер це тільки коштує на $ 500, то страхова компанія тільки дасть вам $ 500 за ноутбук.

Однак, якщо стеля вашої знімною квартири отримує вітром над вітром або пошкоджено градом у шторм, ті покриваються Вашого орендодавця. Тим не менш, якщо у вас є новий плазмовий телевізор пошкоджений через вашої стелі отримую вітром закінчиться, ви повинні думати про 2 речі: тимчасове місце для відпочинку, і як ви б замінити новий плазмовий телевізор. Не хвилюйтеся, це те, що будуть покриті, якщо вам доведеться орендаря страхування.

Відновлювальна вартість страхування є політика, яка платить вам суму грошей необхідно набрати на предмети, які були втрачені або вкрадені від вас. Вони часто призводять до отримання більшої кількості грошей від вашої страхової компанії. Хоча він коштує приблизно на 25% більше, ніж фактичний страховий вартості готівкою, якщо ви можете дозволити собі добре, це набагато більше коштує.

Якщо ви саме та людина, яка любить збирати прикраси, гаджети та інші дорогі речі, то страховий поліс основний орендар може і не працювати для вас, оскільки вона не може забезпечити достатнє освітлення для ваших цінностей. Більшість політики буде охоплювати тільки коштує $ 1000-2000 викрадених ювелірних виробів. Те ж саме для інших дорогих речей і гаджети. Для цього, ви можете отримати спеціальні покриття додаткових або іноді називають як стаття охоплення.

Долар суму покриття, франшизу, Реальна вартість або вартість заміщення і розташування, і попередні претензії також ряд речей, які потрібно враховувати при покупці страхування вашого орендаря. Долар суму покриття є основним чинником у вирішенні ціна і охоплення. Для всіх ваших власності або майна, фіксованої суми буде вирішуватися не долар суми за кожен шматок власності.

Що стосується франшизи, це основний чинник, щоб розглянути, коли мова заходить про вартість і скільки ви готові платити зі своєї кишені до вашого страхового покриття приходить дюйма урахуванням франшизи майже всі, крім страхування відповідальності, як платити за когось медичні чужий рахунок у разі, якщо людина ковзає в ваших сходів і потребує медичної допомоги.

Реальна вартість або вартість заміщення є факторами, що ваш страховий б розглянути для вашого фактичного відшкодування. Основна політика буде платити вам фактичної заміни грошової вартості. Тим не менше, якщо ви обираєте заміну вартості ви отримаєте фактичної заміни втраченого або пошкодженого майна. Наприклад, ви купили телевізор 3 роки тому буде замінений суму, яку вона буде коштувати, щоб купити аналогічну телебачення. Однак предмети, такі як ювелірні вироби і вогнепальну зброю мають обмежений охоплення, тому краще, щоб ці предмети, розташовані на окремій політики.

Для розташування і попередніх пунктів, якщо ваш знімну квартиру / квартира знаходиться в місцях, що піддаються впливу крадіжку, швидше за все, ваш страхування стягуватимуть вам більше, а також, якщо попередній сусід або орендар мав велику кількість претензій, то це може дуже добре підвищити вартість вашої політики.

Іноді ви можете відчувати, що ваша особиста власність не стоїть досить, щоб застрахувати. Пам’ятаю, страхування відповідальності є страхування стоїть орендаря. Як і всі страхові поліси, ви можете перевірити з вашим агентом від конкретних покриттів. Ці політики змінюють між компаніями і державами.