Що таке страхування оплати захисту

Оплата страхового захисту, також відомий як PPI, страхування кредитів страхова захист або погашення кредиту, є страховий продукт, призначений для покриття заборгованості ви повинні бути в змозі зробити виплати, або через безробіття, нещасний випадок, хвороба або навіть смерть.

PPI найчастіше продаються банки і кредитні компанії, коли ви берете кредит або іпотека або інших кредитних установ, коли ви робите покупки.

PPI звичайно охоплює мінімальне щомісячне погашення кредиту протягом певного періоду часу, зазвичай 12 місяців, після чого позичальник повинен взяти на себе відповідальність за погашення його або себе – незалежно від того, чи є їх ситуація покращилася.

Проблема з оплатою страхового захисту є те, що дуже важко визначити в точці продажу чи ні це право страхування для вас. Якщо, наприклад, ви думаєте, що вас не було б проблеми, роблячи виплати, якщо у вас не було доходу, то це безумовно не для вас і є економічно вам не потрібні.

Якщо ви турбуєтеся про безпеку вашої роботи, то це може бути ідеальним для вас, але навіть це стає складно, як, яким чином ви звільнені могли надати претензії недійсними.

Тільки 4% людей, які починають PPI коли-небудь претендувати на нього, і 25% цих вимог у кінцевому підсумку відхилений.

Там було багато суперечок навколо PPI, як він стверджував, що він часто неправильно продані або ще гірше, продали без відома позичальника. Підраховано, що 70% дорослого населення у Великобританії були неправильно продані страхової виплати захисту.

Це тому, що PPI часто продається в той же час, як людина бере кредит, деякі форми кредиту, або бере в іпотеку і часто “загорнутий” в загальних зборів обговорюються. Значне число людей навіть не знають, що вони купили його.

Конкурсною комісією було оголошено в травні 2010 року, що PPI не можуть бути продані в той же час, як споживчі кредити, іпотечні кредити або кредитні карти. Банки і кредитори повинні тепер чекати як мінімум за сім днів до контакту з позичальником, щоб запропонувати його на них.

І індустрія PPI готується до близько £ 2 млрд. претензій PPI, як нові правила від FSA набув чинності. Будь-хто, хто відчуває, що вони були неправильно продані страхової виплати захисту може подати позов і відіграти частину, якщо не все, гроші, які вони витратили.

Є вже сотні компаній у Великобританії пропонують для оцінки та проведення претензії від імені тих, хто вважають, що вони були неправильно продані політики, і вони, швидше за все, зробити хорошу роботу за плату, як правило, близько 25% від остаточної виплати.

Це можна зробити PPI стверджувати себе, однак. У будь-якому випадку, якщо у вас є політики працює в даний час або були продані всього за останні шість років у вас є дуже хороший шанс стверджуючи, але вам потрібно буде оригінальні документи.

Почати шляхом подачі скарги в банку або кредитній постачальника, який продав вам план – не страхової компанії, – і якщо вони відкидають вашу скаргу, прийняти його в Службу фінансового омбудсмена, який буде вам більш детальну інформацію.