Що таке страхування житлових будинках

Як власник будинку, вам знадобиться два типи страхування житла насолоджуватися душевним спокоєм. По-перше, побутові будівлі страхового покриття потрібно для захисту від пошкоджень або у вашому будинку, викликаних, наприклад, пожежі або опускання. Головна вмісту страхування захищає ваші домашнє майно. Це часто включає кришку для вашого відповідальність перед третіми особами у разі будь-яких аварій, які можуть статися у вашому домі.
Ці два типи кришка може бути куплений окремо, але часто більш зручно і зазвичай економічно ефективним, щоб купити їх під одну політику.

У США і деяких інших країн, страхування житлових будинках є обов’язковою і включена в якості умови будь іпотечного кредиту. Більшість з них внутрішня політика будівля страхування засновані на термін контракту, який фіксується на певний період часу. Премії – грошові кошти за рахунок страховика, як правило, повинні бути оплачені на початку кожного фіксованого терміну.

В інших країнах побутові будівлі страхування не є обов’язковим, як у США. Тим не менше, вважається важливою вимогою зокрема, в ці дні зміни клімату з сильних повеней однієї хвилини, а потім посухи наступного. Очевидно, що ці екстремальні умови можуть зробити істотний вплив на вашу власність. Дійсно, в деяких країнах, деякі страховики не будуть застрахувати своє майно від повені в певних географічних районах через високого ризику. І навпаки, засуха може призвести до усадки, особливо в глинистих грунтах, які можуть викликати основи спадати. В результаті, страхування житлових будинках, ймовірно, коштувала нам всім набагато більше, незалежно від того, де ми живемо.

На відміну від інших видів страхування політики, житловому будівництві, страхування рідко добровільне зобов’язання.
Хоча це і не є обов’язковим за законом в деяких країнах, у більшості випадків ваші іпотечні постачальник буде наполягати на тому, що ви берете з політики в обмін на їх забезпечивши вам іпотечні. Якщо ви є власником квартири, ваші фрігольдери цілком може організувати страхування будівель для вас. І якщо ви орендуєте будинок, або з Ради або в приватному порядку, будівель кришка буде організований з боку власника. Ви, звичайно, потрібно приймати самостійні заходи, щоб забезпечити утримання майна.

Страхування домашнього майна будівлю страхування, який надає вам захист від витрат на ремонт / відновлення структури вашого майна у разі, якщо щось несприятливе має статися. Як правило, ваш будинок покритий проти встановленим переліком ризиків. Вони варіюються від пошкоджень, викликаних повінню, пожежею або осідання стосовно шкоди, заподіяної внаслідок крадіжки, бурі або зловмисно.

Поряд з наданням за проблеми зі структурою вашого будинку, будівлі страхування забезпечує покриття для постійного пристосування і приналежності, такі як ванни, туалети і вбудовані кухні. Політики зазвичай включають гаражі, садові сараї і теплиці, а також огорожі, паркани, ворота, доріжки, диски і відкритий басейн.

Більшість політики платять за випадкові пошкодження підземних трубопроводів і кабелів, скло в двері, вікна, лазні, басейни і туалети. Кришка може бути розширена і включати збиток, заподіяний DIY невдач, але страховик може стягувати додаткову плату за це.

сума покриття
“Страхова сума” являє собою суму грошей, за яку вашого будинку покрита і максимальне страховик буде платити, навіть якщо ваш будинок згорів дотла. Це також суму, яку він буде коштувати, щоб відновити ваш будинок хоча це не те ж саме ринку вашого будинку значення, яке може бути більше або менше. Дуже важливо, що ви знаєте, як багато ця сума повинна бути для покриття цього. Якщо є сумніви, зверніться за професійною консультацією.

Деякі страхові компанії пропонують необмежені кришку. Це значить, вам не доведеться турбуватися про те, скільки вам потрібно покривати або ж вона є адекватною. Інші страховики пропонують премії заснована на простій оцінки того, де ви живете, і тип, вік і розмір вашого майна. Премії можуть виплачуватися щомісяця або щорічно. Якщо вам пропонують щомісячний варіант, перевірте страховик стягує додаткову плату за привілей поширювати платежів.

Важливим напрямком страхування побутові будівлі є те, що осідання.
Якщо ваш будинок знаходиться області, схильної до осідання, більш високого ступеня ризику означає, що Ваші премії або надлишок буде вище. Однак, навіть якщо ваше майно були пошкоджені в результаті осідання ви все одно повинні мати можливість застрахувати своє майно, поки будь-які ремонтні роботи були успішно проведені професіоналами.
Ви можете мінімізувати будь-які ризики в цій області:

Звернення до страховика будівель при перших ознаках будь-якого структурного пошкодження вашого будинку – наприклад, якщо тріщини ширше, ніж ребро монети з’являються в стіну. Чим швидше виявлена ​​проблема, тим легше буде усунена. Якщо ви бачите тріщини з’являються, перевірте їх, але не панікуйте. Більшість тріщин виявляються не бути свідченням осідання і може бути легко мати справу.
Якщо ви садите дерева, дізнатися їх очікуваної висоти зрілого потім посадити їх на такій відстані від вашого будинку. Молоді сосни звичайної може бути тільки один метровий у місцевому центрі саду, але у вашому саду вона може зрости до більш ніж 30 метрів.
Не садити дерева з великим розкидом коренів. Вони можуть підірвати основи або інфільтрат і пошкодити зливну працює.
краще не видаляти встановлені дерева без консультації фахівця, особливо в районах глинистому грунті. Глина може набухати і дестабілізувати основи вашого будинку.
Обрізати дерева і кущі на розумний висоту. Це знижує ризик висихання грунту та осідання розвивається.
Ясно жолобів регулярно листя, бруд або сміття і ясне заблокований стоків негайно.
Перевірте труби на наявність витоків, особливо в зимовий період.