Що таке страхування для

Це найпростіший з можливих відповідей. Всі страхові поліси приватних контрактів між Вами і страховою компанією. В обмін на виплату премії, страховик платить вам, якщо ви страждаєте від нещасних випадків і зазнає збитків у однієї з обставин, визначених у політиці. Але якщо ви подряпати поверхню небагато, є більш складний відповідь ховається тільки під. Коли ви застрахувати свій автомобіль, ви один з великої групи осіб, створення централізованого фонду під контролем страховика. Мета цього фонду полягає у виплаті всякий раз, коли хтось поранений або страждає втратою в результаті ДТП. Поняття компенсації жертвам означає тримати кошти Фонду в якості фінансового та безпеку мережі. Він ловить людей, які інакше довелося б платити за свої втрати з власної кишені. Якщо ви хотіли бути політичним про це, вся схема призначена для перерозподілу багатства від водіїв, які можуть дозволити собі платити, і жертв, які, можливо, не в змозі платити. У книгах деяких людей, це робить страхування одне з цих винаходів соціалістичної краще підходить для комуністичної країни, а не капіталістичним США.

Так як ми повинні дивитися на цю «суспільного договору»? Відповідальність версії є обов’язковим у всіх, крім трьох держав. Це форма державного втручання, піднімаючи політики зі звичайного приватного договірного права, а помістивши його у версію публічного права. Для підтвердження цієї непростої альянс між державою і страховиками, у кожної держави є страховий комісар очолює департамент страхування. Їх робота полягає в поліцію на ринку і захистити вас, споживачів. Це баланс інтересів. Ви, як споживачі можуть бути водії платять страхові внески, або жертви збору вашої компенсації. На жаль, ваші інтереси протистоять один одному. Драйвери хочуть платити якомога менше. Жертв хочете максимальну компенсацію. Щоб продемонструвати цю проблему, давайте подивимося на Джерсі Нью де закон вимагає, що страховики пропонують рівну кількість відповідальності, і незастрахованих і недостатньо застрахованих охоплення. Держава законодавчо направити як страховики повинні вести свій бізнес. GEICO є в даний час предметом позову, стверджуючи, що оманливе продала свою політику, приховуючи кількість UM / UIM покриття на пропозицію.

Це класичний приклад держави, введення мита на авто страхові компанії і потім бути готові діяти в поліцейську роль, коли страховики показали, ігнорують закон. Це фактично робить це досить складно для пересічного громадянина, коли справа доходить до покупки політики. Коли ви приходите в Інтернеті і попросити тих, кілька цитат страхування автомобіля, ви знаєте, що права вашої держави вимагає страховиків включити в свою політику. Якщо ні, то ви могли б невинно покупці поліса, який не дасть вам захисних засобів, необхідних законом. У якомусь сенсі, це не так вже й погано для водіїв, тому що, якщо з’ясується, ви були обмануті вашим страховиком, ви можете подати до суду. Але є правові проблеми, якщо люди, що стоять на тротуарі травмовано. Вони не мають подати до суду на страховика. Ось чому так приємно бачити окремі держави готові охороняти свої власні закони.