Що таке страхування відповідальності бізнесу і чому це важливо

Страхування відповідальності бізнесу є те, що кожен бізнес повинен мати, будь то великі малий. Це схоже на страхування автомобіля в партії, що вона охоплює вашого бізнесу за шкоду, заподіяну третім особам або їх майну. Її часто називають страхування цивільної відповідальності або страхування цивільної відповідальності, якщо ви індивідуальний підприємець. У неспеціаліст, AOS умовах, якщо ви кого-небудь поранити або викликати фінансові втрати їх майна той час як на роботу, то ваша страхова компанія буде охоплювати вас, як частина вашого майна Страхування відповідальності. У деяких країнах і галузях, кришка для третьої сторони (тобто людина) є обов’язковим, чи є він свідком або хтось працює на роботі.

Страхування відповідальності є не тільки гарна ідея, це часто потрібно або законом або люди вас на роботу. Багато будівельних компаній не будуть скорочуватися індивідуального підприємця або бізнес, якщо вони не мають страхування відповідальності та уряду, як правило, наполягають на його для будь-яких державних контрактів. У медичній практиці часто потрібно страхування відповідальності у разі заподіяння шкоди пацієнту. І пацієнт сердиться на кінці до аварійного медичного матеріалу могли б успішно позивати за мільйон, це де їх медичного страхування відповідальності ногами дюйма

При отриманні котирування страхового бізнесу, ви майже завжди потрібно зв’язатися страхової компанії або брокера. Страховику потрібно буде спілкуватися з вами, щоб зрозуміти, які ризики вашого бізнесу і з’ясувати, скільки ваша страхова премія буде. З страхового бізнесу, немає 1 розмір підходить для всіх типів системи, де Розрахувати вартість може бути надана.

Дерево Lopper наприклад, буде мати набагато вищу страхову премію, ніж ІТ-розробника. Один знаходиться в закритому приміщенні протягом усього дня працюють над кодом, інший кидаючи мотузки навколо гілок, використовуючи бензопили на 10 метрів у висоту і подрібнення гілок, які розчавлять маленький автомобіль не кажучи вже про другу половину дня бігун хто не зробив, АОТ побачити стенд явні ознаки. Дону, АОТ думаю, що це Байдуже, АОТ трапиться, ви чуєте подібні історії кожен день, хтось повинен компенсувати і компенсуватися, А. І. це де вірний старий страхової компанії входить, щоб грати.

На додаток до бізнес-, громадських чи особистих страхування відповідальності є просто старий страховий бізнес, який охоплює ваш бізнес, AOS елементи так само, як повне страхування автомобіля, охоплює вас за пошкодження вашого автомобіля. Так що якщо ваш бізнес належить будівля, комп’ютери, копіювальні апарати, крани, трактори або будь володінь значення, які повинні бути покриті за шкоду, то ви, Äôll повинні отримати додаткове страхування на верхній частині вашого покриття відповідальності. Ви повинні бути в змозі знайти такий пакет, якщо ви отримуєте їх з того ж страховика.

Страхування відповідальності бізнесу є те, що всі бізнес повинен мати і якого багато хто повинні отримати. Якщо ви будете продовжувати бізнес без нього, то ви могли бачити себе в серйозні фінансові проблеми і навіть банкрутство, якщо нещасний випадок в результаті вашої або вашого бізнесу, AOS дій. Запитайте себе, ви могли б дозволити собі бути пред’явлений позов за сотні тисяч доларів, включаючи оплату всіх судових витрат?