Що таке попередні платних юридичних страхування

Уявіть собі це. Ви знаходитесь на роботі, коли ви раптом послизнувся. Ви впали важко. Ваша зламав спину. Ой! Тепер ви можете не виходити на роботу. Без заробітної плати або заробітної плати, як би ви їхати? Ось де страхування на випадок інвалідності кроки дюйма Інвалідність є те, що більшість людей хотіли б ігнорувати, якщо вони можуть. Тим не менш, ваші шанси стати інвалідом має більше шансів більше, ніж ви припускаєте. Багато посилалися на інвалідність як необхідне зло, хоча більшість з них говорять, що вони просто взяли б “необхідне” і просто залишити “зло”.

Отже, чому ж страхування з непрацездатності? Відповідь проста. Ви просто передача ризику від себе когось, або щось інше, щоб полегшити ваш буде тягарем. Досить ярмарок? Ви можете сказати, що ви не маєте потребу в ньому. Ви можете бути праві. Не маючи його, ви просто висловлення своїх активів у великій авантюрою, бо це буде страждати або поглинати вашу фінансовий удар.

Існує немає такого поняття, як самострахування. Ви або застраховані чи ні. Страхування на випадок необхідності дозволяє вам насолоджуватися вашими активами, не ризикуючи їх у зв’язку з інвалідністю. Навіть якщо у вас є соціальне забезпечення, воно платить тільки за повну непрацездатність. Жодних переваг не виплачуються за часткової втрати працездатності або короткий термін інвалідності.

Інвалідність визначається як будь-яке психічне або фізичне захворювання або травма, яка запобігає вас від виконання вашої регулярної роботи зі страхування безробіття Код Каліфорнії. Є 3 види страхування з непрацездатності плани Каліфорнії Департаменту розвитку. Вони полягають в наступному: державний план, добровільний план, і факультативних охоплення. У державному плані, більшість працівників у Каліфорнії покриті цим планом, і більшу частину інформації, представленої в частині страхування на випадок інвалідності цього сайту відноситься до Державного плану.

З іншого боку, добровільний план є приватний план, який роботодавців і груп працівників, може звернутися у відділ розвитку зайнятості, якщо обидва працівники і роботодавці згодні на це. Виборні покриття для тих роботодавців та самозайнятих людей, не підпадають під дію страхування коду безробіття Каліфорнії може обрати охоплення.

Пам’ятайте, що кожен політику страхування з непрацездатності від кожної страхової компанії відрізняються один від одного. Так як це страховий продукт, призначений для заміни десь від 45-60% від вашого загального доходу з податку безкоштовній основі повинні хвороби або травми відбуваються, що не дозволить вам заробляти дохід. Купити дешевий поліс страхування інвалідності може просто означати, викидати гроші на вітер. Ваші шанси отримати виплачується щомісячна допомога по дешевих контракту може бути нижче, ніж отримувати переваги утворюють якості контракту.

Страхування по інвалідності необхідна тільки про тих, хто заробляє собі на життя. Кажуть, самотні люди часто це потрібно більше, ніж подружні пари роблять, так як вони не мають ніякого спертися в разі, якщо вони отримують травми або боляче. З іншого боку, у шлюбі людей сказали б, що у них є важко уявити, на що це буде походити, щоб жити на одну зарплату, коли вони ледве можуть пройти на два. Важко сказати, як це, інвалідності вражає частіше, ніж ви думаєте.