Що таке мобільний гаманець захисту

З поширенням смартфонів і появою безконтактних платежів, спостерігається зростаюча потреба запропонувати свого роду захист для тих, хто використовує «мобільних гаманців», як їх називають. З інсайдерів галузі очікував цього виду платежу бум протягом наступного року або близько того, прийшов час споживачі були повністю захищені від крадіжки або шахрайства, і саме тут захист мобільного гаманця може допомогти.

мобільних гаманців

Цей тип оплати швидко стає неймовірно популярною серед користувачів мобільних телефонів і Хай-стріт зберігає вгору і вниз по країні. Завдяки використанню телефону ви зможете платити за товари та послуги приблизно до значення 15 £.

З точки зору технології, платіжна система використовується, називається Near Field Communication (NFC). Це спосіб зробити прості операції, обміну даними та робить бездротове підключення до читача пристрій, який знаходиться всього в декількох сантиметрах від вашого мобільного пристрою. Нові смартфони буде містити NFC чіп, який може відправляти зашифровані дані до кінця пристрій читача.

Таким чином, це означає, що замість того, щоб заплатити за пункти, товарів і послуг за допомогою готівки, кредитні картки, кредитні картки і навіть чеки, ви зможете використовувати свій телефон для серветки або проведе проти одного з читачів NFC які потім будуть угоди для вас.

Хоча ми вважаємо величезних переваг цього виду платежу, такі як величезна економія часу, бути зручним і робити покупки швидко і легко, вона несе з собою великий ризик – ризик того, телефон вкрадений. Якщо врахувати, що телефони передають кредитної зберігаються на них – готові здійснювати покупки, вони стають ще більш привабливими для злодіїв. Насправді через всеосяжного характеру Samrtphones, ці пристрої ніколи не були настільки привабливими для потенційних злодіїв. Так в чому ж рішення?

Мобільний гаманець захисту

З мобільними гаманцями стає нормою, галузеві експерти прогнозують, що до 2015 року вони можуть навіть замінити карти, а в деяких випадках навіть замінити готівку. До кінця цього року, майже 60 000 магазинів повинні будуть прийняти такий тип оплати. Як і всі за участю споживачів, їх майна та їх з працею зароблені гроші вони будуть мати потребу в захисті, і це, коли мобільна захист гаманець бог, посилають.

Втрату телефону не тільки розчарування, але це потенційно небезпечно, якщо у когось є доступ до всіх вашу особисту інформацію і дані. Поряд з цим нова загроза, якщо хтось був, щоб вкрасти телефон і нарощувати величезні борги завдяки цій новій платіжною системою, ви не будете найкраще радий.

Тому зі зміною мобільний ландшафт ми повинні мати захист, яка найкращим чином відповідає нашим зростаючого попиту. Уявіть собі, як ви розчаровані, якби ви були існуючих мобільних телефонів страховий поліс, де ви були покриті за втрати або крадіжки. Ви називаєте ви страховика, який починає отримувати колеса в рух, щоб компенсувати вам відповідно, однак, ви помітили, що хтось був за допомогою мобільного гаманця, щоб заплатити за значно більші магазинах. Якщо це не розглядається в ваш страховий поліс, то, на жаль, малоймовірно, що ви отримаєте свої гроші назад, яка була проведена.

З мобільного гаманця захист цього не повинно бути діла. Це стало зростаючого попиту на будь-якому мобільному телефоні страховий поліс і вже деякі страхові компанії пропонують цей у своїх мобільних телефонів страхових полісів.

Всі великі телефонні компанії буде включення цієї нової технології у своїх телефонах і мережевих провайдерів і виробників телефонів прагнуть впровадити дану технологію, як і великі рітейлери теж. Крім того, оператори мобільного телефон страхування активізували запропонувати новий рівень захисту для своїх клієнтів. Залежно від вашої страхової компанії ви можете вимагати назад до £ 100 або більше, якщо ваш телефон був вкрадений і хтось використовував вашу мобільний гаманець.

Як і в будь-якому виді страхування, це все про ризик. Цей ризик може бути значно зменшена, додавши захист мобільного гаманця на Ваш мобільний телефон страховий поліс – у цьому сенсі захист мобільного гаманця має сенс.