Що таке електронна & O страхування, вам це потрібно, і те, що він охоплює

Ви отримуєте страхування для того, щоб захистити себе від катастрофи. Коли ви думаєте про стихійні лиха й страхування, ви думаєте про погану погоду, крадіжки товарів або ряду інших непередбачених фізичних невдач, які можуть зруйнувати ваш бізнес, якщо ви не охоплені.

Те ж саме мислення часто застосовується для бізнесу, де власники обладнання бути захищені, нарахування заробітної плати, щоб бути керованою, а всі інші види бізнес-активи і проблеми, які повинні бути охоплені, теж.

Іншими словами, коли люди думають про страхування для себе або свого бізнесу, вони думають про фізичних речей, які можуть піти не так з цим бізнесом, і отримання покриття для покриття цих спектр можливостей. Це досить прямо вперед, здоровий глузд, і навіть далекоглядні до певної міри.

Проблема в тому, що з сучасної бізнес-середовищі, це просто не далекоглядні достатньо. Для бізнес-професіоналів, зокрема, ймовірно, це тільки половина рівняння, коли мова заходить про отримання себе і свій бізнес належним чином застраховані.

електронної & O страхування

Помилки та пропуски страхування. Чули коли-небудь про це? Якщо ти професіонал, то краще чути. Не маючи це може коштувати вам дуже дорого.

E & O страхування, як це називається, по суті захищають бізнес-професіонал від судових позовів, що випливають з реальних або уявних проступків в результаті нормальної діяльності підприємства. Вона виходить за рамки виду страхування більшість людей звикли, оскільки він охоплює різні аспекти діяльності підприємства, які впливають на інших, коли взаємодії з громадськістю.

E & O страхування також відомий як страхування професійної відповідальності, і причина відповідальності повинна бути такий інтерес для власника бізнесу пов’язана із самим характером ведення бізнесу саме по собі.

На відміну від приватних осіб та їх сімей, підприємств, спеціально створених для взаємодії з громадськістю як рутинної. Ви зазвичай не надають товар чи послугу у вузькому колі друзів. Ви створили бізнес з метою задоволення попиту, який існує там, в громадськості. Це передбачає взаємодію з громадськістю та виконавську обміни з ними таким чином, що може бути навіть вам важко сприймати. Ступінь, в якій бізнес або професіонал може мати вплив на громадськість може бути в буквальному сенсі майже неймовірне. Ось чому речі, як електронна & O страхування є необхідними.

Скажи, що ти адвокат. Ви надання правової допомоги клієнту. Цей клієнт потім розвертається і використовує, що адвокат в якості основи для формування контракту з третьою стороною. Це третя партія і її договір надання послуг населенню. Хтось із публіка вірить, що самі бути боляче або пошкоджені в результаті цієї служби. Що ж, цілком можливо, що цю претензію можна простежити весь шлях назад у вихідне захисника, що надається клієнтові. Це може здатися неймовірним. Але тільки подумайте, скільки необгрунтованих позовів знаходяться в існуванні. Помилки реальних і передбачуваних може в кінцевому підсумку коштуватиме вам.

Це компонент страхування відповідальності, що багато власників бізнесу і професіонали не можуть прийти в повній мірі оцінити, поки не стало надто пізно. Це також повідомлення електронної & O страхування. Останнє, що ви хочете, щоб відбулося в цьому зв’язку є наявність помилок і упущень оцінювачів прийти до вас на двері і говорив, що ти не поширюється на конкретний помилка, яка повертається, щоб переслідувати вас. У буквальному сенсі, вартість не може бути лише свій бізнес, але ваша репутація як професійного, а також.

Це не тільки помилки або помилки, які фахівці можуть проводити у звичайній практиці бізнесу. Сантехнік може встановити неправильний вид труби. Лікар може призначити неправильний тип ліки – зловживання службовим становищем, яке отримує відповідальності беруть участь для професійного, а також. ІТ-фахівець може встановити неправильний тип програмного забезпечення для комп’ютерної системи. Цей матеріал буває, і помилки та упущення оцінювачі, як правило, мати справу з такого роду питання, як рутинної.

Де деякі непередбачені труднощі лежить на проведення професійної є можливість помилки або упущення, які просто не відчувати таку осіб, постраждалих від, що ви робите. Іншими словами, це не тільки реальний помилки, які ви робите, як професіонал, який може повернутися, щоб вкусити вас, це помилки люди думають, що зробити це може коштувати вам дуже дорого, теж – особливо якщо у вас немає електронної & O страхування .

Ви можете запитати, а як це працює? Подумай про це. Якщо хтось думає, що тільки ваше професійне поведінку варто було їм шкоди або шкоди, вам потрібно, щоб найняти юристів собі, що може означати значні судові витрати і самі по собі. Там також можливість того, що ви втратите випадку, тому що журі не любить вас, навіть якщо ви технічно не зробив нічого поганого. Просто бути в праві, або думати, що ви, перебуваючи в потрібному недостатньо. Вам потрібно журі теж так думаю, і що іноді може бути як рухомого кістки на всю ніч гра в казино.

Існує також можливість того, що, незважаючи на пошкодження були результатом помилки неправильно сприймаються як такі іншою стороною, що вони вважаються шкоду тим не менш. Іншими словами, збиток від помилки сприймаються як і раніше збитки, і хтось може розглядатися як будучи відповідальним. Що хтось може бути ви. Якщо у Вас немає електронної & O страхування, яка охоплює такі можливості, останні люди, які хочуть бути вашими друзями в кризі ті прикрі помилки і пропуски оцінювачів. Вони не обов’язково піклуватися про те, що правильно, вони будуть дбати про те, що у них є, щоб покрити.