Що таке високий ризик страхування життя

Що таке високий ризик страхування життя, запитаєте ви? Це те, що це звучить як – це страхування життя гарантовані на людину, яка, як вважають, більш імовірно, для задоволення їх передчасної кончини в найближчому майбутньому. Швидше, ніж середня людина, тобто, хто порівнює з вами agewise і genderwise.

Тепер, багато людей знають про різних факторів ризику, пов’язаних з отриманням поліса страхування життя, наскільки премій йти. Ви повинні будете відповісти на медичні питання, ймовірно, взяти медичне обстеження; повинні повідомити, чи дійсно ви вживаєте тютюн, повідомте про свою професію; відповісти на деякі особисті питання про ваш спосіб життя, і, при інших рівних умовах, чоловіки приділяють більше ніж жінки, тому що вони в середньому помирають раніше.

Якщо у вас є серйозні проблеми зі здоров’ям, включаючи ожиріння, ви можете бути класифіковані як «високого ризику» і доведеться платити дуже високі премії і можливості візьміть із собою менші втрати годувальника. Деякі компанії навіть не хочуть мати справу з вами. Всі розуміють, що досить багато.

Тим не менш, “високого ризику” премій зі страхування життя може також повинні бути виклав на вас, щоб отримати певну політику, коли ви думали, що буде стандартний або навіть Переважний ризик. Що ми розуміємо під цим?

Ну, вважайте, що ви 28 років, жінка, заміжня, має дитину, ви не курите, ви тренування чотири рази на тиждень, у вас є прекрасна ІМТ, ви не маєте нічого істотного в вашої медичної історії на файл у Національному архіві , і у вас є робота в офісі. Ви збираєтеся отримати деякі переважні Plus ставок, чи не так? Ви збираєтеся отримати угоду поліса страхування життя, чи не так? Не так швидко. Ти любиш рафтинг. Ти любиш сноуборді і гірських лижах. Ви любите збирається полювання на ведмедя з твоїм батьком і твої брати щозими. Ви любите збирається на ці поїздки, де люди плавають з великими білими акулами.

Знаєте, що? Ви «високого ризику», принаймні в очах багатьох андеррайтерів для багатьох різних страхових життя. Ви бачите, є страховики, які більше піклуються про ваше особисте життя, ніж про будь-якому з стандартних заходів ризику. Люди сьогодні, навіть курці, живуть довше, в середньому, ніж будь-коли. Медичне лікування та знань про здоров’я більше, ніж будь-коли. Так. Якщо ви хочете поставити себе в небезпеці за призначенням – і з точки актуарні та андеррайтером зору, це те, що ви робите з сноуборді, акула плавання, полювання на ведмедя, і ваші інші звички спосіб життя – то ви набагато більше шансів померти, смерть від нещасного випадку, ніж середня людина. Ви будете платити дуже високі премії зі страхування життя для цього способу життя.

Тепер, є деякі хороші новини з приводу всього цього. Є компанії зі страхування життя, які спеціалізуються на «високого ризику» клієнтів. Вони готові гарантувати вам за набагато більш розумними цінами. Вони хочуть, байдарочників, чорний алмаз лижників, Indy 500 водіїв. Вони стандартів андеррайтингу, які з урахуванням тих людей, які люблять приймати додаткові ризики.

Зверніться до Інтернету або локальної брокером страхування життя, щоб дізнатися про ці компанії, які спеціалізуються на страхуванні життя високого ризику.