Що таке високий ризик власник будинку страхування

Для деяких людей, що знаходять страхування власники будинку можуть стати достатньо головного болю. Вони виявляють, що виникли проблеми при отриманні затверджених або щомісячні премії вище, то вони, як правило, звикли. Однією з причин цього може статися, це від власників або будинку сама була призначена в якості високого ризику. Який би випадок є кілька проблем, які можуть викликати власник будинку придбати високі страхові ризики і є речі, які можна зробити, щоб допомогти звести до мінімуму витрати.

Розташування будинку повинні бути застраховані може мати багато спільного з чи вона позначена як високий ризик чи ні. Якщо вона знаходиться в області високого злочину або області як відомо, часто вандали то ймовірність того, щомісячні премії буде вище порівнянного будинку в іншому районі. Страхові компанії відстежувати такого роду інформацію і коригувати свої ставки на основі суми вимог вони можуть отримати від певної області.

Якщо ви живете в такому районі, то є певні речі, які ви можете зробити, щоб зменшити ризик рейтингу вашого будинку.

• Мати система безпеки встановлена, який важко підключені на центральний центру обробки викликів. Це гарантує, що хтось завжди будете в курсі, коли тривога йде і може повідомити право владі.
• є важкі замки обов’язок встановлено, зокрема, ригелі. Якщо у вас є підвал бути впевнені, що всі вікна та двері, були забезпечені відповідних пристроїв блокування, а також.
• Зберігайте дорогі ювелірні прикраси та інші цінні речі в сейфі.

Погода і чим вище випадки стихійних лих, таких як повені, землетруси, торнадо та урагани також може впливати на дому з власником страхування. Якщо ви живете в області, схильної до цих типів умов страхові тарифи будуть вищі. Важливо також, щоб перевірити, з вашою страховою компанією, щоб переконатися, що ви власники будинку політика насправді охоплює цей тип катастрофи. Наприклад майже всі будинки страховка не покриває збитків від повеней або знищення. Страхування від повеней повинні бути придбані як окремі політики для тих, хто живе в зоні повені. Ваш поточний постачальник страхування може направити вас в правильному напрямку, коли справа доходить до цих типів політики.

Інша область, яка може поставити вас у високому кронштейні додому страхування ризиків власник, скільки претензій було подано на будинок в питання. Це те, що нові покупці житла повинні бути в курсі. Перед покупкою будинку не забудьте отримати котирування на те, що власники будинку витрати страховка буде. Переконайтеся в тому, щоб дізнатися, якщо попередні заяви були подані на будинок і для чого вони призначалися. Якщо це повторювані проблеми це може бути краще, щоб пройти на будинок. У більшості випадків, якщо два або більше вимог пред’являється подана протягом року будинок буде класифікований як високий ризик, піднімаючи страхових внесків.

Області, що багато людей не знають, але може поставити вас в категорію високого ризику є поганий кредитний рейтинг. Це те, що може бути покращено з плином часу за рахунок поліпшення вашої кредитної бали. Це одна річ, яку власник будинку має повний контроль над.

У той час як висока страховка домовласника ризик, безсумнівно, буде коштувати більше, ніж регулярні страхові важливо, що ви купуєте страховку, щоб захистити свій будинок і родину від непередбачених пошкоджень, які можуть відбутися. Навіть якщо ви потрапляєте в категорію високого ризику обов’язково магазинах навколо, щоб знайти найнижчий показник, адекватно захищає ваші інвестиції.