Що страховиків здоров’я знаю про Вас

Огайо споживачів медичного страхування можуть не знати, що є страхування підприємств, пов’язаних, або страховими організаціями підтримки, які збирають і надають інформацію для здоров’я (і життя) страховиків про медичних умовах індивідуального і рецепт використання наркотиків, штат Огайо Департаменту страхування директор Мері Джо Хадсон сказав.

Оскільки все більше людей звертаються до індивідуального медичного страхування, втративши роботу і з деяким малим підприємствам падіння охоплення, тому що це занадто дорого, споживачі можуть бути мудрим, щоб підтвердити достовірність будь-яких здоров’я інформації, зібраної цими компаніями.

Часто страхові компанії стають членами або клієнтами страхових організацій підтримки, також званий збору даних або даних гірничодобувних компаній. Деякі з цих організацій пропонують безліч послуг, включаючи вимоги та платіжні дані, які допомагають страховикам визначити “звичайне і звичне” (УЦР) плата за послуги в межах даної області. Інші пропонують інформацію, аналогічну розрахункову палату.

Наприклад, коли страховик приймає заявки на медичне страхування, страховик може становити певну особисту ідентифікаційну інформацію в один з цих страхових організацій підтримки, щоб дізнатися, якщо будь-який інший страховик був того ж заявника. Якщо страхова організація має підтримку “матч” інформація передається до страховика, з використанням певних кодів. Страховик отримує закодовану інформацію можна ставити під сумнів Заявник також про будь нерозкритою інформації здоров’я.

Споживачі згоду страховика проведенні опитувань будь-якої особи чи організації, яка має медичну інформацію про них, коли вони підписують заяву поштою. Ці згод рівномірно перерахувати страхові організації підтримки як осіб, від яких може бути отримана.

Якщо ви хочете, щоб визначити, яка інформація, якщо такі є, було зібрано близько ви одна із страхових організацій підтримки, ви можете звернутися в страхову організацію підтримки безпосередньо. Кожен веб-сайті компанії з’явилася інформація про те, як споживачі можуть отримати таку інформацію. Якщо є дезінформація, у вас є право виправити її, схожий на кредитні звіти зі звітності кредитних установ.

Розділи 3904,08 до 3904,09 штату Огайо Переглянутий Кодекс регулює страхову інформацію практики страховиків і страхових організацій підтримки, які збирають інформацію для споживачів. Відповідно до законодавства штату Огайо, у вас є право знати, що інформація була зібрана. Будь-яка компанія, медичне страхування збору інформації про споживачів також зобов’язаний дотримуватися даних медичного страхування та звітності в Законі 1996 (HIPAA), і повинен зберігати конфіденційність, в тому числі обмеження доступу до будь-якої інформації, зібраної.

Як отримати вашу особисту інформацію в Огайо закон

Якщо людина надає правильної ідентифікації та звертається з письмовим проханням про надання інформації, організації протягом 30 робочих днів з моменту отримання запиту зобов’язані:

• повідомляє індивідуального характеру і змісту таких записаних особисту інформацію в письмовому вигляді, по телефону або по усної комунікації, залежно від організації віддає перевагу.

• дозволяє людині бачити і копіювати таку особисту інформацію, записану в обличчя або це поштою, залежно від окремих віддає перевагу.

• представляти окремі особистості, якщо воно записане, суб’єктів організації розкрила таку особисту інформацію, щоб протягом двох років до такого запиту. Якщо ідентифікатор не записане, надають окремі організації, до яких така інформація, як правило, розкриваються.

• Забезпечення окремих з резюме процедур по якому здійснюється запит корекції, зміни чи видалення записаного особистої інформації.

• За винятком за певних обставин організація може стягувати розумну плату для покриття витрат у наданні інформації.

Як виправити вашу особисту інформацію

Протягом 30 робочих днів з моменту пред’явлення письмового запиту від людини, щоб виправити, змінити або видалити будь-яку записану особистої інформації про людину в його розпорядженні, страхові організації підтримки повинні:

• виправити, змінити або видалити частину записаного особисту інформацію в суперечці.

• Повідомте особистості в письмовому вигляді, що корекція була зроблена і обробка поправка до інших організацій, як описано в Огайо переглянутий розділ Код 3904,09.

• Повідомте особина її відмову піти на такі зміни, то чому, і повідомляє індивідуального їх праві подати короткий виклад з організацією, яка залишається з спірної інформації, пояснюючи те, що людина думає, що є правильним, відповідним або справедливої інформація, і чому не згоден з окремими відмові організації.