Що станеться, якщо ви перестанете платити страхові внески на довгострокове догляду страховий поліс

Що буде, якщо перестати платити страхові внески на ваших довгострокових догляду страховий поліс?

Що буде, якщо перестати платити страхові внески на ваших довгострокових догляду страховий поліс? При покупці довгостроковий догляд страховий поліс важливо, що ви робите довгострокове зобов’язання сплачувати страхові внески протягом тривалого періоду часу. Якщо ви припините платити страхові внески, ймовірно, як і більшість типів страхового покриття, що ваша політика буде скасована тому втрати всіх премій, які були виплачені дюйма, що не має конфіскації користь варіанту додана в вашу політику допоможе захистити страхувальника але це може бути дуже дорогим.

Деякі компанії пропонують без конфіскації вигода можливість захистити страхувальника від втрати премій, сплачених за при скасуванні політики. Номери для конфіскації вигоду варіант дає захист страхувальника, якщо вони вирішать скасувати їх охоплення по будь-якої причини. Номери для конфіскації користь опція може додати 10% до 100% до вартості поліса залежно від віку вони в той час вони вивезти політики та типу без конфіскації вигоду варіант, який вони купують. Держави можуть також вимагають страхові компанії пропонують довгостроковий догляд політика пропозицію в письмовій формі не-конфіскації вигоди. Страхувальникам надається вибір користь варіанту з різним страхових премій. Такі варіанти включають зниження оплачений політики, скорочення періоду виплати допомоги політики і розширені policies.With перспективі ці вигоди варіантів, компанія дає вам оплачений політики, коли ви припините платити страхові внески. З зменшеним оплачений політику, ваша політика буде мати той же пільговий період, але з більш низькою щоденної вигоди і з укороченим користь політики періоду або розширений термін дії страхового поліса страхувальник буде мати той же щоденний період вигоди, але з укороченим періоду виплати допомоги. Це все залежить від того, як довго страхувальник платить свої внески і суми премії вони заплатили дюйма повернення премії без конфіскації вигода опція може бути також запропоновано страхувальників і, як правило, найдорожчий тип опціону. З поверненням премії без конфіскації опції компанія платитиме назад в страхувальник, всі або частину своїх премій, які вони заплатили, якби вони відмовитися від своїх політиків, якщо вони виплатили свої премії за певну кількість років.

Якщо ви не приймаєте без конфіскації опції деякі держави зробить її обов’язковою для компанії забезпечити контингент без конфіскації користь варіанту. Контингент який не є параметром конфіскації забезпечує захист страхувальника, якщо вони вже не в змозі оплатити свої премії належних перевізнику збільшення премій до певного рівня. З контингентом не є параметром користь конфіскації, якщо премії збільшиться до певного рівня контингент вигода стане ефективним. Страхувальник матиме вибір, або зменшити переваги, так що премія залишається колишнім або прихованої політики оплачений статус. Якщо страхувальник перетворює політику оплачений статус вони будуть мати політику, рівну премії, які вони заплатили дюйма

Що буде, якщо перестати платити страхові внески на ваших довгострокових догляду страховий поліс? Якщо ви зробите правильний вибір на ранній стадії можна уникнути можливих проблем у майбутньому. Зверніться до професіонала, як планувати відповідно.