Що розглядається в стандартний страховий поліс домовласника

Домовласник страхування надасть вам захист потрібно на вашу власність у разі пожежі або інших пошкоджень, які можуть зруйнувати будинки частково або повністю. Стандартний страховий поліс дасть вам захист, що потрібно для дому сама і ваше майно.

Якщо ви хочете взяти в іпотеку, щоб купити будинок, ви не зможете підписати папери, не показуючи доказ того, що у вас є страховка на місці. Така політика пропонує Вам пакет послуг. Крім того, щоб надати вам захист від втрати вашого будинку і майна, це також дає вам захист, якщо ви подали до суду на людину, яка отримав травму під час вашої власності, а також будь-який збиток, заподіяний тваринами.

У стандартний страховий поліс домовласника, у вас є захист від багатьох стандартних завдань, які виникають. Наприклад, якщо частина вашій кухні знищений пожежею, страховка покриває витрати, пов’язані з ремонтом зроблено. Якщо ви не можете жити у вашому будинку під час ремонту ведуться, покриття поширюється на оплату відповідне житло для вас і вашої родини.

Однак, якщо ви не тримаєте на утримання будинку і збиток через цю недбалість, то вам не буде розглядатися у відповідності з умовами політики. Інші винятки включають в себе шкоду, заподіяну повенями і землетрусами. Для того щоб мати покриття для цих подій, вам потрібно отримати додаткове покриття з вашої політики. Повінь посилається на зовнішні події, які викликають воду, щоб прийти у ваш будинок. Якщо в будинку повені в результаті зламаною труби води, то це здійснюється в рамках стандартної політики.

Вам потрібно ознайомитися з усіма розділами страхового поліса вашого будинку власника, щоб зрозуміти, що і не покривається. Стандартний страховий поліс покриє структуру будинку в разі шкоди, заподіяної внаслідок пожежі, урагану, удару блискавки або граду. Винятки з політики будуть перераховані в окремому розділі, і саме тому ви повинні знати типи аварій, які не охоплені і мати можливість приймати рішення щодо того, чи ж не вам потрібно додаткове освітлення.

Будь-які господарські будівлі на вашу власність, також будуть висвітлюватися у відповідності з політикою і речей у вашому будинку, таких як ваша меблі та одяг. Тим не менш, все, що зберігається в цих господарських будівель не поширюється політики. Якщо у вас є газонокосарка, ATV або снігохода зберігається там, наприклад, ці потрібні власні страхові поліси.

Для того, щоб забезпечити належне освітлення для вашого майна під страховий поліс домовласника, у Вас повинен бути відновної вартості. Це означає, що якщо ці предмети будуть знищені або неможливості ремонту ви отримаєте суму, яку ви повинні замінити їх на нинішні темпи. Без цього покриття, вартість підлягають амортизації.

Страхова компанія буде дивитися на ціну, яку ви заплатили, коли ви зробили покупку, а потім відняти суми за кожен рік з ними. Цілком можливо, що без такого покриття ви не розумієте, достатньо грошей, щоб замінити вашу меблі. Охоплення з цих питань, як правило, половину від суми покриття на будинку сама. Ви також можете вибрати, щоб за межами будівлі покриття для деяких з ваших речей – як правило, 10% охоплення у вас є з цих питань, коли у вашому домі.