Що робити, якщо я не можу заплатити моєму житті страхової премії

Всі хіти часи фінансових труднощів. Якщо ви відчуваєте той час, коли ви не в змозі виплатити премію для вашого поліса страхування життя, ви не самотні. Але що ви можете зробити, коли ви не можете дозволити собі платити Премія зі страхування? У вас є кілька різних варіантів, доступних для вас в цей час і є кілька різні наслідки, які можуть виникнути в результаті не платять вашому житті страхової премії. Це буде у ваших інтересах, щоб бути в курсі цих результатів, перш ніж вирішити, як ви будете діяти в цій ситуації.

По-перше, ви повинні бути в курсі умови вашого поліса страхування життя і правила, що стосуються сплати премії. Деякі політики пропонують особам можливість платити більш-менш на їх премії кожен місяць – а в деяких випадках люди можуть навіть бути в змозі пропустити платіж кожен раз в той час. Вони відомі як гнучкий політик. Тим не менш, це не завжди так. Люди повинні бути інформовані про свої норм і правил до відсутніх оплати і вони не можуть просто припустити, що вони мають гнучку політику. Упустити оплати до розуміння, чи дійсно ви можете зробити це без штрафних санкцій б нерозважливо і недоцільно. На жаль, для осіб, які мають термін страхування життя, і не гнучкі поліса, який, пропущених платежів призводить минув страхового покриття. Страхувальників, які мають постійну політику, з іншого боку, часто в змозі виділити грошову вартість для сплати страхових внесків.

Найбільшою проблемою для людей, які дозволяють їх політика стає недійсною б можливість того, що у разі їх смерті, їх бенефіціари не зможе збирати гроші з поліса страхування життя, що людина працювала встановити. Це залишає бенефіціарам не тільки емоційне і психічне напруження втрати особистості, а й фінансові труднощі, що це може поставити на бенефіціарів. Ці особи можуть також стикаються з низкою проблем у майбутньому, коли вони дивляться на поліси страхування життя.

Якщо ви дозволяєте вашим страхування життя впасти в подальшому ви можете в кінцевому підсумку платити більше грошей за той же обхват. Деякі люди можуть навіть не бути в змозі отримати страхування життя потому, не за всяку ціну. До відмови від страхування життя через перерви, подивіться, як ви платите вашому житті страховий поліс. Ви платите її щорічно? Чи буде це допоможе, якщо ви розлучилися політики премій, щоб вони могли сплачуватися щомісячно або щоквартально? Було б корисно, щоб знизити страхове покриття? Обговорити варіанти, які доступні для вас у вашому житті страхового агента для конкретних відповідей на ці питання. Крім того, задаючи собі наступні питання до дати вашому закінченні страхування життя, ви зможете краще ознайомитися з ситуацією і можливих наслідків. Чому ви купуєте політики? Якщо ви зробили це для того, щоб допомогти вашій родині та друзям фінансову після ви пройшли, ви, швидше за все, повинні пам’ятати ці пріоритети. Які цілі у вас, коли ви придбали поліс страхування життя? Чи є ці цілі все той же або вони змінилися? З цих відповідей, ви можете допомогти собі визначити, чи дійсно ви можете собі дозволити, щоб ваша страхова йти.