Що потрібно знати про страхування HGV

Перед тим, як відновити або берете новий вантажний автомобіль (HGV) страховий поліс задати спеціаліст зі страхування HGV брокера або компанії переглянути вашу програму страхування і політики, щоб допомогти вам зробити правильний вибір, а також забезпечення ви досить застрахований.

Є два різних класу використання за договорами страхування HGV. Перевезення вантажів за наймом або за винагороду та перевезення власного товару. Перевезення товарів страхування забезпечує покриття для перевізників, які перевозять і перевезти вантаж для інших, з яких вони отримують винагороду або оплату. Перевезення власних товарів є страхування користуватися власники вантажівок, які перевозять свої товари і постачання, і не отримати плату або винагороду від інших.

Страховики класі вантажівок, як транспортних засобів, що перевозять товари, які мають загальною вагою понад 7,5 тонн і менше 44 тонн. Жорсткі вантажівки класифікуються як транспортний засіб, який все один блок і вимагає драйвера провести II класу HGV ліцензії. Автопоїздів мають дві одиниці. Кабіною і причепом, який може бути відключений від кабіни, їздити на Автопоїзд Водій автомобіля повинен мати клас я HGV ліцензії.

Багато страховиків HGV виглядають дуже сприятливо на водіїв вантажівок, які пройшли навчання аварії можна знизити рівень ризиків у причетності до аварії. Страхові компанії будуть раді допомогти Вам знайти найбільш відповідне навчання водіїв, які можуть допомогти знизити вартість ваших HGV страхові внески.

Політика вантажівка страховка покриває вантажівка сам, залежно від виду страхування у вас є, і будь-який збиток, який може викликати вантажівка іншим, це або збиток людям або майну.

Вантажівка страхування доступна для одного вантажів та флотах вантажівок. Флоти вантажівки можуть отримати вигоду з наявності флоту страхування замість того, окремі політики для кожної вантажівки.

Компанії HGV страхування мають гнучку політику, щоб ваші індивідуальні вимоги виконуються в повному обсязі. Конкурентна політика почати з третьою стороною тільки яка забезпечує покриття збитку третім транспортних засобів партії і випадкових травм смерті або тілесного, однак обмеження застосовуються. Деякі страховики включають в себе європейські кришку з цим типом політики.

Європейські кришку, яка відповідає місцеві закони та правила необхідні для будь-якого HGV подорожуючих в межах Європейського Союзу. Інші країни мають свої специфічні правила, якщо ваша HGV подорожує за межами Європи страхової потреби будуть змінюватися, обговорити їх з страховою компанією.

Третя пожежа партії і Злодій включає в себе втрати чи пошкодження автомобіля, а також поїздки в рамках Європейського Союзу в рамках обмежень вашої політики.

Є деякі дуже конкурентоспроможні пропозиції, доступні за комплексною Страхові поліси HGV. Багато включають такі речі, як розбивка покриття, випадкова втрата ключів, аварійно-відновлювальні роботи у Великобританії і Європі, а також лобове скло кришки. Інші страхові компанії включають в себе або запропонувати додаткове покриття для особистих речей крадіжки або пошкодження в результаті пожежі або крадіжки зсередини зачиненій кабіни, медичні витрати для осіб, що знаходяться на транспортному засобі, і він потрапив в аварію за участю автомобіля та звукового обладнання, який був встановлений в якості стандарт під час виготовлення транспортного засобу.